Vapaa Juhannus sittenkin, Nyt olis kaks 30w poitsua Tampereelta vailla juhannusseuraa.... Vietämme juhannuksen mökillä ihan Tampereen lähellä (16km tampereelta) ... Eli olisko ketään ketä kiinnostais mukava juhannus mökillä grillaten, juoden, saunoen.....???? ehdotuksia?
Juhannusseuraa
Tampere.......
10705
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
No just joooooo.
niinpä niin että vaimo tai tyttöystävät antoi pojille vapaan juhannuksen että saavat leikkiä .....ja ikää oli jo 30 vuotta..
TAISI OLLA KANGASTUSTA, SILMISSÄNI NÄKY TUO.
pojille sateista homojuhannusta sinne mökille:D
Otatteko suihin multa? Jos otatte, nii sitte saattaisin tullakin... jomman kumman (tai molempien) suuhun...
t. Simo-Väinö
Hei,
Voitko laittaa meili osotetta johon vastata.
T.Kiitos
mä tulen ..viinaa riittää ja big kuuk.EI NAISIA MUKAAN .!
kivaa kaipaan myös vaihtelua tähän vaimon mökötykseen ei anna reikää eikä mitään ..t. ota yhteyttä pojat 30v
Poitsut muistaa ottaa sitten liukuvoidetta mukaan..
Vooe helekatti.
Täällä olisi aurinkoinen ja ihanan kaunis täti-ihminen, joka lähtisi mielellään poikain matkaan. Takaan että saatte roiskia lemmenlitkunne tädin tiukkaan kakkoseen.