Soutuveneeni

airoihin oli iskenyt paha lavantauti. Vähän jurppii. ,//
651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pahempi jutska. Kokeileppa jos siihen vaikka auttas äkäsempi soutumatka, tai nosta ne pois likoamasta, ja oottelet ens suveen. Jos se talttus ihan issekseen.

Äänestä

kai mela toimii vielä ,. ?

Äänestä
  • siihen voi kyllä iskeä melankolia ,. varsinkin jos ottaa pitempään alkoholia ,.

    Äänestä

Onko levinnyt ja turvonnut peräsinkin eli takatuhto?

Äänestä

No sitten airon ostoon ja venho vesille :)

Äänestä
  • Se on se airoanemia pahanen tauti. Lahottaa airot kun jättää käyttämättä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toteamus. kirjoitti:

airoihin oli iskenyt paha lavantauti. Vähän jurppii. ,//

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu