Nuoret "miehet" kaljankantohommissa

nuoret miehet, maan häpeä

Turha ihmetellä nuorten miesten työttömyyttä, kun ainut mihin nämä selkärangattomat, vetelät kaljankittaajasossuluuserit kykenevät on sixpäkin uloskantaminen kaupasta/abc-asemalta. Paras ratkaisu tähän yhteiskunnalliseen ongelmaan nimeltä saamattomat vellipersenuoretmiehet olisi se, että alkoholin myynti heille kielletään ja osoitetaan nokka kohti reipasta työleiriä vaikka louhokselle tai muualle, missä mamman saamattomat kaljanpalvojaidiootit oppisivat edes hitusen tervettä työasennetta!

3

95

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • koittakaa keksiä

      Ihme kun noita pitää kantaa ja rasittaa näin itseään. Eikö joku voisi keksiä pyörät laatikon kulmiin ja joku hihna mistä vedetään tai sellainen vetoaisa, joka menee kasaan kuin entisajan radioantennit. Kyllä tuo nyt liikaa rasittaa poikasia kun se pitää itse kantaa. Johan siinä voi selkä mennä.

    • apinat&horot

      Nuoret naiset on ihan samanlaisia. Pissishuoria, jotka pakkautuu kaltaisiensa apinaloisten tojotoihin ja pemareihin.

    • työtyötyötyötyötä

      Pistinpä filettä uuniin ja lähden hakemaan pari bisseä, tyydytän ruokailun jälkeen vaimoni jo kolmanteen kertaan tälle päivälle ja juon sisäfileen kanssa muutaman ölberin, huomenna duuniin.

      Mahtaa sinua repiä,kiristää ja ärsyttää kun nuorilla miehillä on mukavaa.

      Ymmärrätkö pelle edes kunnioittaa naistasi, jos sinulla sellainen on? Suvaitsematon perussuomalainen sohvaperuna..

      Toivottavasti joskus oikeassa elämässä menet ja vittuilet väärällä nuorelle ja saat pataasi, siis sitä tapakasvatusta kaipaat ilmeisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      96
      4754
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3912
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      207
      3800
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      101
      2205
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      77
      1964
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1336
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      132
      1248
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      162
      1226
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1095
    10. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      477
      1022
    Aihe