http://www.groupon.fi/deals/koko-suomi/skinchemists/7114472?nlp=&CID=FI_CRM_1_0_0_175&a=1662
--
todella naivia edes uskoa tuohon soopaan....
--
todella naivia edes uskoa tuohon soopaan....
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joskus ihmetyttää oikean paljon, mistä noita "keksintöjä" tulee ja enemmän ihmetyttää jos niihin uskotaan ja ne tekevät kauppansa.
Paras sijoitus minkä elämässä itselleen voi tehdä, on ostaa peili jos kokee sen tarpeelliseksi, ja uskoa vain siihen, mitä sieltä näkyy.
Herra mutikainen ei nyt ole perehtynyt tuohon valokynä juttuun ....valokynä on monen naisen pelastus.....se on kuin kirkastus...ohut peitevoide joka peittää pieniä ihon virheitä ja tummia silmänalustoja....voi levittää myös kulmaluulle..kulmakarvojen alle...ryppyihin sillä ei ole tehoa
Miehet tuntevat parhaiten valomerkin.
Se tosin aiheuttaa kulmien rypistymistä jos se tulee 'liian aikaisin'.
Onhan noissa kauneustuotteissa niin paljon täyttä puppua.....joihin en ainakaan minä usko....kuten joitakin soluja omenan tai karpalon "ytimestä"...tai syntymättömän vasikan sikiönestettä...ääähhhh
Tai Kuolleenmeren levää joka tekee kauniiksi ilman botoxia ja leikkauksia taikka muita muka sieltä ja sieltä suunnilleen Silkkitieltä poimittuja erikoisuuksia.