onko kokemuksia

pelkästä vesipaastosta?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On joo...
Sillä tavalla voi luoda luustoa, huolehtia muista ihmisistä, ja osallistua onnistumisen elämyksiin, mm. taloudellisesti sukupuolenmääräytymisen osalta.
Tässä paastossa siirretään aksenttia, joka on sadismin, ja esim. hammaslääkärin eläimeksi tekemisen sijaan, eräs turvallisuus-peruste. Loogisuus-pisteistön koskettelu syrjimällä ja muita ihmisiä osoittelemalla kyseenalaistavalla keskustelumenetelmällä ei tätä ole.
Ihmiset joutuvat ostamaan uusia ja uusia lapsenkasvattajia heidän luustolleen, ihan vain osoitus-, ohjaus-, ja omistusjärjestelmän takia, trilleri-eleviittoman, ja sen luoman psykiatrian seurauksena.
- Mä tosiaan unohdin käydä kaupassa puolen vuoden ajan. Ulkonäköpiirre-vammainen sukulaiseni oli menossa leikkaukseen. Hän halusi leikkaus-peloissaan kostaa, ja osoitella omaisiaan, käyttäen näin hyväkseen trilleri-eleviittomalla psykiatriaa, ja sairastuin psykoosiin. Huomasin jo tällöin, ettei todellista vaaraa huumeista ole. Sitäpaitsi kaikki muutkin asiat kristinuskossa, johon luontokin kuulu, perustuu liikkumiseen, ja liikunnan hygienisyyteen, myös yksityisyyden ja identiteetin osalta.
Loogisuus-pisteistö kallossa, päässä sijaiten sisältää yleensä inhimillisyyden, empatian ja loogisuuden. Näin ei ole uhraamista, teurastamista ja teloittamista...
Ei saa näin käydä töissä nuolemattomana pienperheellisenä vaan sun edellytetään kunnioittavan myös luontoa, luoden vapautta. Et voi käyttää testosteroni-malliin perustuvaa vuonna nyt-tilaa, koska paranormaalia suoraa, ja sosiaalisesti vuorovaikuttaen keskustella. Et voi käyttää perhettä tai perheen merkitystä, koska olet frustraatiossa. Et voi käyttää mielikuvitus-hahmotonta tilaa, olemalla näin, harjoittamalla sadismia, koska et ole koulutettu siihen, loukaten yksityisyyttä ja identiteettiä, psyykkisen kivun mitan takia.
- Ei se psykologin toimi oli vain, kuten lannan luonti, kalloon luotava ja loogisuus-pisteistöä ulostuova, ja kuvastava/näyttävä merkintä, sukupuoli-pisteistö ja teksti: "Olen juntti." Entä kuinka paljon tämä vastaa kirkkonne toimintaa, ja sen ulospäin antamaa kuvaa itsestään.

Äänestä

1. Et voi käyttää testosteroni-malliin perustuvaa vuonna nyt-tilaa, koska se on ilman paranormaalia suoraa, ja sosiaalisesti vuorovaikuttaen yrittää keskustella.

Äänestä

On varmaankin kysytty, että reagoivatko silmienne osat ihan kolmiulotteisuuteen, kuten aksentinsiirto ja pystyykö kehonne jo tähän kristilliseen toimintaan, kuten eri ohjelmat ja niillä luotava vapaus, ilo ja onni.
2. "- Et voi luoda uhkaavaa tilannetta tai tilaa loogisuus-pisteistöä koskettelemalla."

Äänestä
  • 3. Entä kuinka paljon tämä vastaa kirkkonne toimintaa, ja sen ulospäin antamaa kuvaa itsestään?

    Kiitos Radio Deille, koko päivän seurasta.

    Äänestä

  • DPT:Sinde-vm82 kirjoitti:

    3. Entä kuinka paljon tämä vastaa kirkkonne toimintaa, ja sen ulospäin antamaa kuvaa itsestään?

    Kiitos Radio Deille, koko päivän seurasta.

    "Kiitos Radio Deille, koko päivän seurasta."

    -Jutuistasi päätellen sinun kannattaisi ehkä jo harkita kanavan vaihtamista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


40 päivää 40 yötä kirjoitti:

pelkästä vesipaastosta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu