Tälläkin palstalla on ollut Aueria puolustaneita nutipäitä, joiden mielestä on ihan ok tappaa aviomies ja pakottaa lapsensa seksiin.
TOIVOTTAVASTI NYT YMMÄRRÄTTE EDES HÄVETÄ?!
TOIVOTTAVASTI NYT YMMÄRRÄTTE EDES HÄVETÄ?!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Late Lapista oli yksi puolustaja. Mitähän Lapin ukko nyt tuumaa. No, insesti taitaa olla vielä Lapissa tavanomaista.
Voi voi on se kauhean väärin kun tuo rikollinen saa tuomion.
Tämä "Annu-Mamma" ilmeisesti pitäisi vaan pitää vapaalla jalalla noitten vatipäiden mielestä, jotta saisi jatkaa törkeitä tekojaan.
Niin; eihän nainen voi tehdä rikosta, eihän?
Ulvilan murhan ensimmäinen poliisi oli kyllä kaikkein idioottimaisin, kun ei ottanut yhdeksi tutkintalinjaksi sitä, että vaimo tappoi miehensä. Tai sitten Auer on vaan niin helkkarin hyvä manipuloimaan ihmisiä.
Emme ymmärrä.
Kyllä syyttömän tuomitseminen aina järkyttää.
Oikeuslaitos on P*SKA.
Sivistysvaltioissa moiset psykopaatit teloitettaisiin.
Kyse ei kylläkään ollut Auerista vaan poliisin mokailusta jutun tutkinnassa. He olivat vähällä totaalisesti mokata koko jutun ja Auer olisi vapaa vaikka olisi syyllinen joten miettikää sitä.
Paskalakit mokasivat Auerin,että Nils Gustafsonin tutkinnat.