Hei. Ajattelin kysyä onko nuilla samaa vaivaa kuin meikäläisellä? Minä nimittäin kiihotun naisten kaniistä käsistä. Pitkät kynnet ja kauniit näyttävät korut ovat erittäin pornoja. Tuossa hiljattain pääsi serkkulikka ylioppilaaksi. Lahjaksi hän oli saanut udeita koruja. Hopeisen aika massiivisen rannerenkaan ja sellaisia leveitä kalevalasormuksia useempia, niistä pari oli sellaisia ns.kilpisormuksia. Kun serkkulikka laittoi ne sormiinsa ja niitä siinä esitteli vieraille, oli minun pakko poistua vessaan. Käsi näytti nimittäin tosi pornahtavalta enkä voinut muuta kuin runkata lavuaariin. Muuten mulla ois seissy koko juhlien ajan. Onko muilla samanlaisia fetissejä vaikka johonkin muuhun asusteeseen kuin koruihin ja ootteko joutunut vastaavanlaiseen tukalaan tilanteeseen kuin minä? Olisi mukavaa vaihdella ajatuksia jonkun saman fetissin omaavan kanssa.
Onko muilla fetissiä naisten käsiin?
Jussi--
289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Naisten jalat on yleisten mieltymysten mukaan paljon kiihottavammat kuin kädet.. totuus liene se että naisen käsistä kiihottuminen on tabu eikä sitä tulla edes ajatelleeksi kuin alitajuisesti.
Naisen käsiin liittyvät aiheet on kiihottavia edustavien käsien kohdalla. Kaikilla naisilla ei ole sellaiset kädet että niillä voisi juhlia.
Minulla on fetissi samasta aiheesta. Naiseni tykkää myös koruista ja siltä löytyy kaikenlaista hopeakorua. Minua kiihottaa erityisesti kauniit ja naiselliset kädet runsailla ja näyttävillä hopeakoruilla varustettuna ja näillä käsillä suoritettu kullin runkkaus. Olen kertonut fetissistäni jo vuosia sitten naiselleni, koska en halua pitää moista asiaa tabuna. On paljon mukavampaa kun hän tietää mikä toista kiihottaa niin pääsee nauttimaan sellaisista asiosta mistä tykkää. Olen ostellut sille useampia rannekoruja ja aika paljon sormuksia. Korut ja varsinkin leveämmät sormukset näyttävät ja tuntuvat todella hyvältä.
Tuollainen kalevalakorun sydänsormus missä roikkuu tuolainen sydänhela pitää kivaa kilkutusta kun käsi lypsää. Omalla naisellani kyseinen sormus on etusormessa, mikä lisää jännitystä kun sydänhela heiluu aivan terskan juuressa. Kuva sormuksesta tuolla
http://www.google.fi/imgres?q=sydänsormus&start=96&um=1&hl=fi&rlz=1W1ADFA_fiFI490&biw=792&bih=368&tbm=isch&tbnid=HJpb4A04QPMLsM:&imgrefurl=http://roosan-elamaa.blogspot.com/2012/02/terkkuja-sangy-pohjalta.html&docid=BSEtd1cRwoG8xM&imgurl=http://1.bp.blogspot.com/-4k-0hxoz7Hk/T0ZYpSXH-SI/AAAAAAAAAIg/qvHiW1XXCCc/s1600/Kuva 932.jpg&w=800&h=600&ei=uGjxT-aIEqan4gSstvGIDg&zoom=1
http://www.google.fi/imgres?q=sydänsormus&um=1&hl=fi&sa=X&rlz=1W1ADFA_fiFI490&biw=792&bih=368&tbs=isz:l&tbm=isch&tbnid=aeuMkV3mdVTMyM:&imgrefurl=http://nina-onlygirl.blogspot.com/2012/06/koruja.html&docid=Q8bXsD5OyoBhuM&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-V4w8O4CEbAA/T9c766CHK-I/AAAAAAAABAY/fZRfbbqYHmM/s1600/IMG_6871.JPG&w=1600&h=1200&ei=BmrxT4PtDKeD4gTkzfD8DQ&zoom=1