Haitissa on KULTAA!!! Nyt kaikki roopeankat sinne! Taloja ja maita ei omista kukaan, eikä lakeja ole kuin vahvimman laki! http://www.kansanuutiset.fi/uutiset/ulkomaat/2829486/kultaryntays-haitiin-alkamassa-hyodyt-valuvat-ulkomaille
Kuka vain saa käydä ottamassa keenereiltä aarteen. Onhan maa ensimmäinen itsenäistynyt mustien hallitsema maa, joten enempää ei asioita voi saada retuperälle!
Kuka vain saa käydä ottamassa keenereiltä aarteen. Onhan maa ensimmäinen itsenäistynyt mustien hallitsema maa, joten enempää ei asioita voi saada retuperälle!
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mitä meinaat ? mustia juutalaisia?
Hienosti sanottu!
Totuus On Oleva kuitenkin Meidän Puolellamme.
onni onnettomuudessa, ettei ole löytynyt öljyä. kulta varastetaan huomattavasti inhimillisemmillä keinoilla.
Eihän sitä varasteta, koska kukaa ei omista sitä. Se on niin pieninä hippuina maassa, että keenerien järki ei sen arvoa käsitä ja vaikka käsittäisikin, niin ei osaa hyödyntää.
Jos et ole ihan lapsi, niin sinullekin opetettiin, että Neuvostoliitossa on kaikkea maailman eniten.
Rivien välistä piti osata lukea, että kommunistitkaan eivät osaa yhtään mitään.
Nyt toki Venäjän luonnonvarat on ryöstetty, kun tappajavaltio on kadonnut historian hämärään.
kyllä itse kutsuisin sitä ihan varastamiseksi, jos jonkun valtion luonnonvarat rosvotaan ja tilalle jätetään jättimäiset kasat ja lammikot ongelmajätteistä saastuneina.
Arvaa olisiko näin käynyt, jos siellä olisi ollut oikeat ihmiset hallinnossa? Nuo ny eivät huomaa eroa entiseen.
Ei olisi ei. Eihän suomessakaan noin olisi käynyt, jos meillä olisi fiksut päättäjät.
Siellä on jo kasoja, lammikoita ja saastetta kaikkialla. Mitään eroa ei tule olemaan. Ne saa ottaa, aseita vaan mukaan tarpeeksi! Käykää hakemassa pois, rikastukaa!
Haiti on juuri sellainen anarkia, mitä virheät ja muut kommunistit yrittävät Suomestakin tehdä haalimalla tänne neekmus-sakkia ja romahduttamalla kaiken rakennetun.
Vaihdetaan kansat heittämällä. Kaikki haitilaiset Suomeen ja suomalaiset Haitiin.
Meille kaikille riittäisi töitä pitkäksi aikaa, kun rakentaismme sinne talot ja infran.
Haitin pitäisi olla maanpäällinen paratiisi valkoisine hiekkarantoineen ja palmuineen, mutta jostain kumman syystä tämä väestö ei ole siitä kovin houkuttelevaa paikkaa saanut aikaiseksi. Ehkä he onnistuisivat Suomessa paremmin?
Minä ainakin vaihtaisin asuntoni tyhjään merenrantatonttiin Haitista, kunhan sinne ei jäisi yhtään haitilaista.
http://www.youtube.com/watch?v=BcL---4xQYA