Mites Kanervan tuomio, Sasin, Juhantalon, Ravaniemen humetoumiot, muita petoksia, asiakirjaväärenöksiä? Ei kiinnosta, vai? Miksi?
Mitä nuijia nämä palstan vähä-älyset törkyturvat.
Mitä nuijia nämä palstan vähä-älyset törkyturvat.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Missä oikeistopuolueet Kokoomus ja persut, siellä rötös ja mätä.
On huumekauppaa, kuten Rovaniemellä!
Demarit ei nyt ehdi. Menivät juuri Töppiksen kanssa puskaan ja vaseliinia oli paljon mukana. Tekevät siellä sitä sun tätä samalla kun Töppis raportoi persujen tilanteesta.
Sitä ei persut kiinnosta. Vain puska ja lasoli, kuten sinuakin riukukinttua..
Ahaa,Töpis tunnustaa itse....taas yksi persu demareihin
Töpis aina ollut puskan kunkku ja demuhomo, kuten sinäkin, luuseri.
Sori, mutta mitä ovat Ravaniemen humetoumiot?
Anteks mut o Ravaniemen humetoumiot?
Mä ajattelin pitää kirveen liiterissä. Mutta vesuria vois harkita, sillä raukalla on niin vähän tekemistä
.
Kyseessä on varmaan joku rantaruotsalainen joka uteliaisuuttaan kyselee, joskin suomen kieli harvinaisen vaikeaa ja huonoa. Älä nyt sitä heti pois pelota vesurijutuillasi.
Ai minuako täällä uhkaillaan vasurilla?! Tiedoksi vaan että minunkin lahtaamisesta saa saman tuomion kuin ihmisestä.
Olet ymmärtänyt aivan väärin mitä sillä vasurilla tehdään. Toimenpide on vähän kuin lehmän lypsämistä, jonka takia siitä puhutaankin aamulääkkeenä.
Typerykset kivittää persuja osumatta..