Miten tällainen rasvainen KYNIS

voi nostaa lähes 200 kiloa pään päälle???

http://www.aamulehti.fi/Urheilu/1194757061358/artikkeli/miika antti-roiko paasi yllattaen olympialaisiin - vierumaelta tampereen kautta lontooseen.html
281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

T = tekniikka
T = teho
R = räjähtävyys

Riittävä maksimivoimataso.

Äänestä

tolaset lyö suorat lyönitkin niin lujaa ja voimalla että silmä ei kunnolla erota

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en TAJUA!!! kirjoitti:

voi nostaa lähes 200 kiloa pään päälle???

http://www.aamulehti.fi/Urheilu/1194757061358/artikkeli/miika antti-roiko paasi yllattaen olympialaisiin - vierumaelta tampereen kautta lontooseen.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu