UFO nähty suomessa!
Jotain tapahtuu?
38598
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
UFO = TLE
Mayat olivatkin oikeassa. 2012 on viimeinen vuosi ennen uutta ja parempaa aikaa.
Ufoja on nähnyt aina kriisejä edeltävinä aikoina.
Kyllä toi on totta.ww2 aikana niitä näkyi ennätys määrä ja tippuikin muutama alas.
Myös kuuban kriisin aikana niitä näkyi ja nyt taas.
Ehkäpä ne ovat luoneet ihmisen ja ovat huolissaan ihmisten itsetuhoisuuden takia.
Ihminenhän ei ole muuta kuin väkivalta apina ja sen pahin vihollinen on se itse&itsetärkeys.
Huojentava tieto :)
Minulla on avioliittokriisi :(
se on ennakoivaa aivopesua jolla valmistetaan ihmiset uskomaan valeufohyökkäys
Oliko se tarkka päivä 21.12.2012?
Ykköstä ja kakkosta vaan, pelottavaa.
Niinkö? Onko tuo yksi sitten Oo-kirjain vai mikäse on?
yksi nollakin mukana.
Nää on nuuri niitä Valtiojohdolle trkoitettuja merkkejä taivaasta, joita merkkejä osa niistä on opastuksesensa pyytäneet.
Suomen on nyt aika erota EMS:stä ja Eurosta.
Suomi on nyt avainasemassa. illuminaatin Maailmanjulluus suunnitelma on vielä purettavissa. Se on purettava palanen kerrallaan, kuin äärimmäisen vaarallinen pommi.
Ensiksi pitää purkaa helve-tilliseksi paholaisen suunnitelmaksi ja sotavälineiden valmistajaksi valmistautuva ja muunnettu Euroalue.
Suomen on erottava ensimmäisenä Eurosta. On näytettävä muille kansakunnille valoon johtavan tie, pois ulos, ulos tuosta synkesästä pimeyden pesäkeestä.
Leviathanilaiset matkalla vapauttamaan Syyrian kansan diktaattori Assadin julmista kynsistä. Hakivat täydennyspolttoainetta Suomen valtavista suokaasuvarastoista Ämmänsuon kaatopaikalta. Suokaasu on tehokasta polttoainetta leviathanilaisten mielestä.
Eihän toi ole mikään ihme juttu.Olen nähnyt itsekin kerran ufon ja tiedän että emme ole yksin.
Ne jotka eivät usko keksivät vaikka mitä valheita sillä heidän maailma murtuu muuten(mieli romahtaa ja tulevat hulluiksi)ja kunnon skeptikko jos näkisi päivällä ufon laskeutuvan nenän eteensä niin se selittäisi itselleen valheita koska kunnon skeptikoilla on heikko mieli.
Se oli allahin jäätynyt passka joka tuli ilmakehään suurella nopeudella.
Tämä oli paras juttu. Nurettin porukalla.
Varohhab vain, että tuo ri menen muslimien korviin. Niillä ei ole huumorintajua ollenkaan.
tulee hakemaan kaikki järkevät pois täältä hullujenhuoneelta, jee jee ;D
Taitaapi kuitenkin olla pelkkä Solid ball of rock:
http://www.youtube.com/watch?v=Wk7GXCtKhZY
Vai olisko sittenkin The solid fucking God...
Tiedä häntä.
Meinaan bailata omaisuuteni ennen päivämäärää 21.12.2012
Missä Bileet?
Amsterdamissa tottakai!Siellä vedetään huumeita nenään ja pannaan huoria ilman kortonkia.
Mie haluun tulla kattoon! Koska lähetään?
Otan ensin kenosta 400 000 euroa ja sitten ei muuta ku menox.
Olen aina halunnut hässiä kiinalaisen hutsun kanssa nenä valkoisena koksusta ja viagraa päälle niin sitä voipi naida itsensa tainoksiin.
hurmaava joukkoitsemurhako.
http://aijaa.com/0005010604547
Aamurunkun jäljiltä mälli lentänyt linssiin!
Case closed! Neeext!
Nyt ne on tultu hakemaan sitä itämeren pohjassa olevaa mötikkää. Suorastaan kummallista, että siitä ei ole mitään uutisoitu.
Musta läikkä taivaalla. Onko se Allahin peffanreikä joka siellä noin varjostaa?
Uskovaiset on hulluja! Päässä viiraa pahasti.
Sinä eksyt tuolla asenteella helposti,eikä siitä hyvää seuraa!
Niin, näitä suuntaa muuttavia lentäviä esineitä ilmaantuu aika ajoin ja ne jäävät selittämättömiksi.
Ei nuo asteroidit, meteorit, polidit sun muut kiven möhkäleet suuntaansa muuttele ja pysähtele paikoilleen.
Se pitäisi jokaisen ymmärtää.
Eli jos ei ole ihmisen tekemä laite niin...
Näin joulupukin ajamassa ruohonleikkuria, ihmeellistä että kesällä ylitti uutiskynnyksen.
" Pallo oli pyöreä ja iso. Katselin sitä parvekkeelta kello yhden jälkeen yöllä. Se oli paikallaan jopa viidentoista minuutin ajan, jonka jälkeen se laskeutui hiljalleen, Tillander kertoo."
Noi pyöreät pallot on niitä kaikista pahimpia.
Tänään iltavuoron jälkeen polttelin tupakkia rappusilla ja silmään pisti taivaalla tähtiä kirkkaampi valo mikä eteni nopeasti puiden latvojen taakse. siirryin seuraamaan parempaan paikkaan ilmiötä, ja yllätyksekseni puiden takaa valo kaarsi ylös jyrkästi melkein 90c ja loittoni kadoten lopulta näkyvistä. Mikä lienee, mut ainakin mulle tuntematon lentävä objekti :) ollaan siis ns. maalla, ja ihan hiljaista lukuunottamatta haavan lehtien havinaa.. onko jollain ilmiöön selitys? en usko vihreisiin miehiin :D
Eikö jossain käsketty tiiraileen taivasta jiku päivä sitten? Olisiko sit viiveellä niitä valoja? Mut en kiellä vaihtoehtoa etteikö jotain muutakin voisi olla.
Kun on tietoa vaan sinapinsiemenen verran, miksei?
Usko vaikka pikkukiven syöjiin, niin mitä sekin auttaa ?
Ja MITÄ muutakin-halusitko muka kertoa jottai ?
Tiedemiehet salaliitossa? Tiesivät saapumisen ajankohdan etukäteen!
MItä hiivattia te hörhöHÖRÖTTÄJÄT oikein touhuatte,- ettekö ite pysty tekemään pienintäkään parannusta, kun suorastaan huudatte ufoja apuun, jotka eivät tule koskaan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ootte naurettavia ja horiskoivia horiskoja- ja tämä on TÄYS TOTUUS -myöntäkää ensin ees SE, niin sitten ehkä jokin järki saakin jotai aikaan !!!!
Mutta jos uffoja ootatte, niin se on ihan sama, kuin jättäisitte perseenne pyyhkimättä !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://vimeo.com/28273681
oudoille valoilmiöille !
http://www.youtube.com/watch?v=xeIu1FiTTyI