Miksi WTC 7:ka sortui vaikkei siihen osunut edes lentokonetta?
Muutama huoneistopalo ei noin isoa rakennusta romahduta!
No PELLET!! Antaa tulla SELITYSTÄ!!
Muutama huoneistopalo ei noin isoa rakennusta romahduta!
No PELLET!! Antaa tulla SELITYSTÄ!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Näyttäisi vähän siltä, että vain sinä huuhaa-salaliittohörhö olet pelle.
Miksi pelle et lue sitä syytä NIST:in sivuilta löytyvästä tarkasta tutkimusraportista?
http://www.nist.gov/
Hakukenttään hakusanaksi vaikkapa "wtc7".
Miksi vouhotatte vain seiskasta. Ovatko tietonne tosiaan noin heikot.
Wiki:
"Iskujen seurauksina 110-kerroksiset World Trade Centerin kaksoistornit ja 47-kerroksinen WTC 7 sortuivat. Tornitalojen sortuessa niistä putosi runsaasti osia, jotka osuivat 22-kerroksiseen Marriott-hotelliin eli WTC 3:een. WTC 3 kärsi vakavia vaurioita ja sortui osittain. WTC 4, WTC 5 ja WTC 6 vahingoittuivat myös pahasti tulipalojen ja sortuneiden rakennusten osien vuoksi, ja niiden sisäpintamateriaalit paloivat. Myös muut rakennukset vahingoittuivat WTC Plazan ympärillä. "
" Kun Pohjoistorni sortui, WTC 7:n eteläinen julkisivu vaurioitui ja rakennuksessa syttyi useita tulipaloja. NISTin vuonna 2008 julkaisemien tulosten mukaan WTC7:n sortuminen johtui useiden kerrosten laajuisten, sinänsä tavanomaisten mutta kontrolloimattomien tulipalojen aiheuttamasta runkorakenteiden pettämisestä."
Kyllä siellä vaurioitui ja osittain jopa sortui paljon muutakin kuin 7. Vai räjäytettiinkö ne kaikki?
Sen ymmärrän, että wtc 4-5-6 kärsivät kovasti vaurioista,mutta nää saikin lähes suurimman osan romuista niskaansa tornitalojen romahtaessa.
Tosin on todettava, että wtc4 .n seinät oli kuitenkin joltain osin pystyssä hirvittävistä tulipaloista ja romumäärästä huolimatta.
HAHAHAHA WTC 7.a oli huomattavan kaukana tornitaloista ja sai vain hyvin vähäisiä sirpaleita seiniinsä.
SILTI romahtaa klopsahti niille sijoilleen kertalaakista.
Hämmästyttävintä oli, että hyvissä ajoin ennen 7.n romahtamista lihava poliisi ämmä hätisteli porukkaa pois ,sanoen 7.kan romahtavan.
Mistä ihmeestä tää poliisi osasi ennustaa niin nappiin?
Ei SAATTANAA!!
Miten helvetin syvällä teidän usa uskovaisten idioottien täytyy työntää päänsä jenkkiperseisiin, että ymmärätte, että teitä on kusetettu ja rankasti.
Vai pitäisi tässä ruveta lukemaan vielä NISTIN tuottamia paska raportteja!!
HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!
PELLET!!
NISTI koostuu samoista illuminazeista, jotka räjäytti tornit, eikä raportissa edes otettu huomioon räjähdepurkua eikä mitenkään kommentoitu siihen liittyviä todistajanlausuntoja
http://www.911missinglinks.com/ tekijät
http://www.loosechange911.com/ kuinka tehtiin
kattokaa niitä videoita ni näkyy semmosia pikku räjähdyspilviä kun tornit romahtavat. Joka ikinen torni räjäytettiin.
http://www.tiede.fi/keskustelut/muut-tiedeaiheet-f14/9-11-keskustelu-t6387-32340.html