SIIS MITEN IHMEESSÄ?!?!

Tää on vähä tyhmä kyssä, mut kysympä nyt kuitenki. Eli siis mite jotku alkuasukkaat on tajunneet mite lisäännytään( kute joku "homo erectus" ). Sinäänsä iha mielenkiintonen kyssä... :D Jos joku tietää tai on joku teoria, ni voisko kertoo?:D
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Luonnollinen elimintön sisäänrakentunut sukupuolivietti.

Äänestä

Aivan ;D

Äänestä

Hyvin kohdistettu kysymys, koska tällä palstalla esiintyy useita erectus - lajin edustajia. Tämä ei ole teoria.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Homo sapiens kirjoitti:

Tää on vähä tyhmä kyssä, mut kysympä nyt kuitenki. Eli siis mite jotku alkuasukkaat on tajunneet mite lisäännytään( kute joku "homo erectus" ). Sinäänsä iha mielenkiintonen kyssä... :D Jos joku tietää tai on joku teoria, ni voisko kertoo?:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu