Ei oikein tuu tulosta ja vanhemmat ei auta lisäravinteiden hankinnassa.
v*tuttaa. Penkkikin vain surkeet 87,5kg.
Mikä vikana kun en kehity?
9
290
Vastaukset
- Jaska.
no mutta voithan sä olla uimaripoika?
- JAska.
Mikä on jarex?
Joko laiha tissiposki on saanut sen 40cm olkavarren? - jaska.
Oletko jarex saanut jo sponsorit niihin lisäravinteisiin?
Minä voisin sponssata mielelläni?
Tykkäätkö mistä merkistä?- Kakkakimmo.
älä viitsi jaska kiusata jarexia. OOt jo ihan tarpeeksi haukkunut jarexia aiemmin. Jätä jo jarex rauhaan. Tuntuu niin pahalta pienen pojan puolesta.
Hyi sinä iso paha mies. Karvainen sellainen.
- 84kg +30v ukko
Ei toi huono ole, jos oot ihan teini!
Minä olen jo yli kolmekymppinen ja treenivuosia jo paljon takana. On vain tullut treenattua ns. kehonrakennustyyppisesti ja pitkiä sarjoja. 100 kilolla on mennyt jalat ilmassa 10 toistoa (Oma paino 84 kg). maksimia en kokeillut, mutta vaikka satkulla kymppi, niin 110 kilolla ennen meni vain 3!
Nyt puoli vuotta treenannut enemmän ykkösiä ja sotilaspenkkinä meni tänään aamulla 130 kilolla ykkönen. Varmaan max parempi kuin ennen, vaikka tuolla 100 kilolla ei ehkä menee yhtään enempää kuin ennenkään! Kaarta en osaa tehdä, mutta jalat maassa meni viikko sitten 135 kiloa. Eroa ei siis juurikaan ole.
Maksiminostot vaikuttavat hermotuksen kehittymiseen!
On uskallettava tarttua ITSELLE isompiin rautoihin. - Älä ulise
Vika on kyllä jossain ihan muussa kuin lisäravinteiden puutteessa. Mitä lisäravinteita muka välttämättä tarvitsisit kehittyäksesi? Et mitään.
Jos tuo nimimerkkisi viittaa syntymävuoteesi, niin olet tänä vuonna 24-vuotias. Miksi sinä vanhemmilta enää mitään vingut? - asennetta peliin
syöt ihan perusruokia monipuolisesti. treenaat vaik 3* viikko esim.rinta,olkapäät,ojentajat sit vaik jalat ja loppuviikost selkä,hauis.vattoja kans omanmielen mukaan.ota mukaan maastaveto ja kyykky ne on voimantuotossa parhaita :)
- PASKAJAAKKO3424
JAREKSILLA EI ONNISTU KOSKA PITÄÄ SYÖDÄ OMAA RIPULIA NIIN ALKAA PYÖRIMÄÄN MYLLYSSÄ NIIN ETTÄ PASKA LENTÄÄ
- Janne J.
"Minä olen jo yli kolmekymppinen ja treenivuosia jo paljon takana. On vain tullut treenattua ns. kehonrakennustyyppisesti ja pitkiä sarjoja. 100 kilolla on mennyt jalat ilmassa 10 toistoa (Oma paino 84 kg). maksimia en kokeillut, mutta vaikka satkulla kymppi, niin 110 kilolla ennen meni vain 3!
"
ohoh, kylläpä olet sitten vanha?
tai ainakin kuulostat siltä että olisit joku vanha ukko.
Eikös tämä laji yleensä ole kolmekymppisille just sopiva?
Niin ainakin olen käsittänyt.
eri asia toki on sitten nämä pikkupojat jotka luulevat omistavansa
koko universumin vaikka ikää ei ole edes 25.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2243302- 582796
Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk172429Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I202409Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve701899Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä841830Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva401802Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro161779Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.841632Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli65955