Taas joku säälittävä tumputtaja aiheutti shokin jollekin heikkohermoiselle naiselle
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012073115901066_uu.shtml
Tumputtajalle tiedoksi, että Järvenpäässä liikkuu eräs lenkkeilevä mami, joka parin vuosikymmenen taistelulajien harrastamisen jälkeen saattaa suuttua ja puristaa nyrkeissään kivekset runkkarilta rusinoiksi! Joten nyt loppuu runkuttelut lenkkipoluilla!
Siihen loppuu tumputus yleisillä paikoilla ja ihan omaa syytään.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012073115901066_uu.shtml
Tumputtajalle tiedoksi, että Järvenpäässä liikkuu eräs lenkkeilevä mami, joka parin vuosikymmenen taistelulajien harrastamisen jälkeen saattaa suuttua ja puristaa nyrkeissään kivekset runkkarilta rusinoiksi! Joten nyt loppuu runkuttelut lenkkipoluilla!
Siihen loppuu tumputus yleisillä paikoilla ja ihan omaa syytään.
Vastaukset 27
Vanhimmat
lopun ajan perverssiys sen kun lisääntyy
Mitä ihmettelette. Tämä on nykyaikaa. Tottukaa siihen
ITSENSÄILMAISUN VUOSISATA 2000-luku.
tuo kaveri vain harrasti ja "paineentasausta"
alkoi varmaan kassit painamaan sen verran,
että täytyi varvi lennättää pusikkoon :D
Liekö joku suomi24:n miesten itsetyydytys-
palstalainen asialla XD
TÄ!?!!
Onks tääl muka iha oikeesti tollai palsta?! :D
Kenen jumaleissönin uunon älynväläys tollanen on ollu? :D Koska mitä helvetin keskustelemista jostain vänkkäyksestä on? Ainakaan niin paljon et se vaatis kokonaan ihan oman kanavansa? Ja mä oon aina luullu et toi aihe käsiteltiin totaalisen loppuun jo Saurin yölinjassa.
Se on kauhistuttavaa, miten kauhistutaan niinkin normaalista ja luonnollisesta asiasta kuin itsetyydytys. Samaan kastiin kuuluvat myös alastomuus ja seksuaalisuus.
Mielestäni hätäkeskuksen numeron väärinkäyttöä. Sakkoja?
Runkkarina toivoisin naisilta ymmärrystä, siemensyöksy on kunnian osoitus heille ja ei ole pelkoa runkkarin päälle käymisestä.
Ja vankkumattomana tasa-arvon kannattajana mä toivoisin että nähtäis enemmän feministejäkin osallistumassa ah niin antoisan lenkkipolkuvilauttelun avaraan maailmaan! :P
Miten ois, Ohisalo ja kumppanit? Käviskö ees naisten- tai äitienpäivänä tollai tempaus?
Ramin Kuntopolku
Siis mitä sinä oikein yrität sanoa :D
Toisaalta: Jos tumputtelija on orvaskedeltään meitä kalmoja paljonkin pigmentöityneempi, niin taistelulaji mami saa tumputtelijan uudelleenohjelmoinnista ehdotoman tuomion, koska tuomion mukaan tulee ainakin rasismi-, ei-saa-kiusaa-matuu- ja hiilijalanjälki-lisä!
Koska: Maahanmuutto on rikkaus! Ja kaikkinaiset häiriötekijät tuon rikkauden köyhdyttämisestä tulee tuomita mitä ankarimman kaavan mukaisesti!
Tai antaa pildeä sille koska etelänpojat on niin vastustamattomia?
Etelänpoijaat viis veisaa vastustamattomuudesta tai sen puutteesta! :/ Pildeä otetaan, jos ei anneta. Koska Allah on suurehko!
rakkauden lähettiläät tumputtaa aina............. samoin kuin veturimiehet heiluttaa..................................
Vihervasuri-akat hoitaneet hommansa huonosti
kokoomuksen osaamisen taidonnäyte
entiselle sivistyneelle Suomelle
Tää on sitä vastuunkantoa. sipilä, nyrvistö, käteinen tai orpo päättää
olla humaani ja ne laittaa kansalaiset kantamaan
seuraukset.
Aloittaja saa käppäillä kaikessa rauhassa. Runkkareita ja itsensäpaljastajia ei vanha lehmä jaksa kiinnostaa. Toki eräs vieraslaji saattaa kiinnostua ja silloin kannattaa pidellä päätään toisen pallien sijaan, muuten se saattaa irrota.
sienestäjälle:
kannattaa nykästä sen verran
että tatti irtooa perustuksista
siksihän siinä on kahva
on sitten jotain kerrottavaa ja näytettävää
kun pääsee kotiin tai ensiapuun asti
Ja gourmeekokin reseptivinkit sienestäjille:
Ennen tatin ryöppäämistä kannattaa maustaa tatti kapsaiini-suihkeella, niin käsittely on paljon helpompaa!
kiva vinkki
kyllä, täytetyt paprikat
onko tää nyt ihan kornia, jos sen suihkemyyjän sais
jonnekin markkinoille ...
Taisi olla nuori nainen koska tähän ikään ehtineenä olen nähnyt jos jonkinlaista tumputtajaa milloin missäkin.
Kaikilla jotenkin sairas katse ja melkoisia reppanoita ovat.
Mitä kiksejä siitä saa että pelottelee paljastelullaan naisia..
Toinen ryhmä ovat nämä puhelimessa läähättäjät joten hoh hoijaa🙄
Kun femakot pitää tissejään sukueliminä, joita ei saisi katsoa saati koskea, vaikka esittelevätkin joka paikassa, niin tottakai miehetkin saa omaa sukuelintään. Ja esitteleehän akat vidduaankin, pelkkä rihma jalkovälissä, se vasta pitäisikin kieltää epähygieenisenä.
Kännykällä video ja nettiin
Oppi muu varomaan
Kohdetta
Penisputki vaan vaatteeksi niin voi huoletta rannallakin kävellä vaikka ottaisi eteen.
Järvenpäässä Paavonpolun pururadan reunassa kyykki shortseihin, t-paitaan ja kommandopipoon sonnustautunut mies, joka esitti performanssia jossa tyydytti itseään.
Lenkkeilijä epäili taidettaan esiteleen olleen nuorehko, sillä monikaan vanhempi ei taipuisi samaan asentoon.
Tämä oli vielä sitä aikaa kun ei kaikenlaisia kikkarapäitä ollut pilvin pimein uimahalleissa tumputtamassa!
Eikä arabiaa mongertavia persjalkoja ollut aamuyöllä uimarantojen puskissa kyttäämässä nuorten tyttöjen kuutamouintia, eikä tarvinnut pelätä kuollakseen joukkoraiskauksia.
Siitä on vain 7 vuotta! Oi noita aikoja!