Suo lisens uuri 24/7 vedetty huippuunsa

Täältähän lähtee kohta kaikki avaukset, paitsi äh läm eitä saa haukkua, koska ylläpito on juu ta lainen Bon nier suku
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

J-U-U. T. ALOISSIAT ovat herkkanokkaista väkeä!
Kuten Mel Gibson sanoi;Ovat sotien ja lamojen takana ja hyötyvä niistä sekä siitä kun toiset kärsivät.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Terrorisrael kirjoitti:

Täältähän lähtee kohta kaikki avaukset, paitsi äh läm eitä saa haukkua, koska ylläpito on juu ta lainen Bon nier suku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu