Paskalehti putkahti postilaatikkoon

Sain eilen vartitorni paskalehden laatikkooni vaikka siinä lekee ettei mainoksia, eivätkö ********* hihhulit osaa itse lukea.

Tyttäreni kysyi että mikä lehti tuo oikein on , sanoin sen olevan paskalehti ja pyyhin sillä kuvainnollisesti takamustani, sitten laitoin sen koiranpentuni häkin lattialle.

Aaamulla lehti oikin pissasta märkä ja kannessa olevalle jeshuan naamalle koira olikin vääntänyt kunnon tortut.
686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Huonoin lehti on Perussuomalainen, se ei kelpaa ees niikerille pashapaperiksi.

Äänestä

Matias Turkkila aloitti juuri Perussuomalaisen päätoimittajana (saa ilmaiseksi kun liittyy PS:ään, oli kai 30 euroa vuosi).

Matias on loistava heppu, Hommaforumin perustajia. Hänen johdollaan saadaan varmasti terävöitettyä median linjaa nykyisellään täysin käsittämättömään ja leväperäiseen maahanmuuttopolitiikkaan.

Äänestä

on paskajeesuksella, paskaxenulla ja paska-allahilla?

Eipä mitään.

Äänestä
  • paskavaris vittuun niiden Helsingin/Tampereen poliisejesi kanssa.

    Kaikki järkevät ihmiset tietävät että vartiotorni ei sovellu kuin kissan ja koiran kuseksittavaksi, tai takan sytykkeiksi.

    Äänestä

Sääliksi ! -Sama sille lehdelle, mutta otsikkosi on TÄYSääliön tasolla olevan kirjoittama.

Jos tökkäsi, niin tämä on täysosuma !

Äänestä

Kepulaisten lehdetkin on pelkkää p a s k a a, niissä ei mitään lukemisen arvoista ole.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Paska jeesus kirjoitti:

Sain eilen vartitorni paskalehden laatikkooni vaikka siinä lekee ettei mainoksia, eivätkö ********* hihhulit osaa itse lukea.

Tyttäreni kysyi että mikä lehti tuo oikein on , sanoin sen olevan paskalehti ja pyyhin sillä kuvainnollisesti takamustani, sitten laitoin sen koiranpentuni häkin lattialle.

Aaamulla lehti oikin pissasta märkä ja kannessa olevalle jeshuan naamalle koira olikin vääntänyt kunnon tortut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu