APUA! ISO peppuni ja reiteni+pieni pää= EI HYVÄ

siis haluaisin päästä eroon isosta takamuksesta ja paksuista reisistä koska ne ovat normaalia huomattavasti isommat ja muutenkin ku minulla on huomattavasti pienempi pää kuin normaali ihmisillä. Eli vinkkejä tulemaan niin saadaan peppu pieneksi!
4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

answers please?:)

Äänestä

Minkä pituinen olet ja paljon painat? Saisi jotain osviittaa asiaan.

Äänestä
  • pituuteni on noin 167 luokkaa ja paino 67

    Äänestä

Hanki kuohkea ja iso kampaus niin pää näyttää isommalta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isopeppupienipää kirjoitti:

siis haluaisin päästä eroon isosta takamuksesta ja paksuista reisistä koska ne ovat normaalia huomattavasti isommat ja muutenkin ku minulla on huomattavasti pienempi pää kuin normaali ihmisillä. Eli vinkkejä tulemaan niin saadaan peppu pieneksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu