JOHAN TULI NISSENILTÄ MAHTAVA KEKSINTÖ!

http://yle.fi/uutiset/aarijuutalaisille_myydaan_naiset_haivyttavia_silmalaseja/6248584


Noita laseja minä en laittaisi päähäni vaikka maksettaisiin ! Kaikkea paskaa se insinööri keksii ! HIHHULEILLE!


Late Lapista. SSSS Ry!
7115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Heehh. Lasien myyntinimike on homolasit.

Äänestä

SINÄ ET KUULE TARVITSE LASEJA SIIHEN, ETTÄ NAISET HÄIPYVÄT! RIITTÄÄ KUN VAIN KATSOT JA HUPS, KAIKKI NAISET OVAT KADONNEET NÄKYVISTÄ!

Äänestä

  • Eräs Jehovan todistaja sanoi minulle, että israelilaisista olisi puolet tjsp. ateisteja ja me protestantit puolustamme heitä siis Jumalan valituna kansana....

    Äänestä

Eräät jehovantodistajat varmaan tietävät totuuden !

Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

Uutinen luulisi herättävän ne jotka näkevät jo muutenkin jokapuolella rasisteja/rasismia vaikka sitä ei normaalilla järjellä varustetun peruskansalaisen mielestä olisikaan.
Kun nyt kerrankin olisi todellista aihetta, niin ihmetyttää missä on kaikki ne mielenosoittajat jotka antaisivat äänensä kuuluville myös naisten puolesta ortodoksijuutalaisia vastaan.
Mitä ilmeisemmin tässäkin on kyseessä pitkälle viety valinta siitä mitä kannattaa julistaa rasismiksi ja mitä ei, sillä tavoitellun julkisuuden lisäksi hyötynäkökohdat on otettava tarkasti huomioon. On helpompi ränkyttää kuinka valtakunnanloukkaantuja Jani Toivonen on taas loukkaantunut koska ilkeä setä nimitti häntä homoksi, kuin puuttua todellisiin ongelmiin tässä maassa ja maailmalla. Kristillis-juutalaista uskoa tunnustavat ei rohkene puuttua asiaan koska kyseessä on israelilaiset, sillä raamatussahan uhataan että joka Herran voideltuihin koskee niin se tulee taivaallisellen digtaattorin toimesta teloitettua.

Äänestä

Jani valittaa luultavasti pian vähämielisvaltuutetulle, eilinen iltalehti kertoi ulosottomiehen ajavan takaa toivolaa, ja se on rangaistava teko ulosottomieheltä!

Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Late Lapista. kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/aarijuutalaisille_myydaan_naiset_haivyttavia_silmalaseja/6248584


Noita laseja minä en laittaisi päähäni vaikka maksettaisiin ! Kaikkea paskaa se insinööri keksii ! HIHHULEILLE!


Late Lapista. SSSS Ry!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu