Jo on eletty nykyaikoihin.
http://yle.fi/uutiset/aarijuutalaisille_myydaan_naiset_haivyttavia_silmalaseja/6248584
Kuinka nuo pystyy lisääntymään kun naisetkin pitää häivyttää pois silmistä, pois mielestä.
http://yle.fi/uutiset/aarijuutalaisille_myydaan_naiset_haivyttavia_silmalaseja/6248584
Kuinka nuo pystyy lisääntymään kun naisetkin pitää häivyttää pois silmistä, pois mielestä.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Se on sitten samanlaista kuin tämän palstan henki.......naiset pois...viimeiseen naiseen...viimeiseen naiseen....Sumentavia silmälaseja pitäisi alkaa jakaa niitä tarvitseville.....
Päinvastoin, jos tehtäisiin kysely miesten keskuudessa, palsta saattaisi kaivata naisia toki enemmän :) Varmaan täältäkin lähtenyt hyvin moni. Lukevat korkeentaan.
ne samat lasit miehetkin pois kuvioista ;-), vai tomiiko vaan naisten poistajina?
Jos miehet kävelevät yläosattomissa ja uikkareissa tai shortseissa, ehkä se suodatus pelaa. Alaosattomien kohdalla tehoja en osaa arvella :)
ne sitte kokonaan miehetki jos tapauskohtasesti haluais vaikka vaan sen alaosan nähdä? Joskushan voi olla paljonki katseltavaa, joskus taas vähemmän;-).
ajaakohan ne autoakin tuollaiset lasit päässä?
Eikös niillä ole siellä potkulaudat. Lyhyitä matkoja itkumuurilta mökeilleen.Eivät kai liiku laajemmin autoilla.
siellä luki että säädyttömästi(?) pukeutuneen naisen kimppuun voidaan käydä, mut toisaalta kaikki kontaktit olivat kiellettyjä miesten ja naimattomien naisten välillä ,. eikös se kimppuun käyminen ole kontakti pahimmasta päästä? Niin ja saako siis naitujen neitien kanssa vehdata vapaasti???
Eivätpä taida eritellä enää onko rouva vai neiti, jos on säädyttömästi pukeutunut, kimppuun vaan. Niin kai pelaa heidän vääristynyt maailmankuvansa.
Hermafrodiitteja?
Wikipediasta poimittua tietoa:
Hermafrodiitti eli kaksineuvoinen on yksilö, joka omaa sekä naaras- että koiraspuoliselle tyypilliset sukuelimet. Monissa eliöryhmissä hermafrodismi on vallitseva lisääntymisjärjestelmä. Yleisintä se on yksikotisilla kasveilla ja selkärangattomilla eläimillä. Sitä esiintyy kuitenkin myös kaloilla ja vähäisemmissä määrin muilla selkärankaisilla.
Onhan noi aika selkärangattomia jos naiset on niiden hyökkäysten kohteina. Tuskin kuitenkaan ihan matosia, mutta eipä niitä voi kunnioittaa millään lailla.
aikoinaan jerusalemissa eräs amerikkalaisneito selitti loukkaantuneena miten olivat jurpelot heitelleet kiviä häntä kohti vanhankaupungin juutalaiskorttelissa. asusteena lyhyt hame ja paita.
Oli miten oli.....tarvitaan naisia...tarvitaan miehiä...eläköön se ero....ja rakkaus...
Kukas muuten on lähettänyt minulle pienen sydämenmuotoisen .....aivan kuin tatuoinnin ...reiteen...pieni tumma sydän....ihana..huomasin sen jokuaika sitten...ei vaarallisen tuntuinen ollenkaan.
???????? jaa. Outo lähetys. Tuskin kukaan tuommoseen pystyy.
syöny tai juonu jotain outoa? Hallusinaatiot taitaa jyllätä jos tuommosia näät!
Pystyy kuules....jos oikein uskoo ja rakastaa...voi vaikka siirtää vuoria pois paikaltaan......"
Shokeeraavat jutut saa....kaikki "oudot" ystävät liikkeelle.....
vai rakkaus se tuo tatsojakin reisiin?????? Kerro parempi satu, ja lopeta se pämppääminen! Kenen luulet uskovan sun tarinaa? Niin no, sinä ainakin uskot :-DDDDDDDDDDDD.
Kyllä kuule uskon aivan vakavasti.....on se niin ihgu.....
No sehän näkyy tuloksessa. Uusia pieniä ortodoksijuutalaisia katsoessa.