vapaamuurarien pikku-essuja?
Sellaisiet joita on esim. pressallamme(coc) ja pääministerillämme (coc) ja vaikkapa hyrri stupidolla (coc)?
Voisinko myös minä ottaa itselleni lapsivaimon, niinkuin pressallammekin on?
Sellaisiet joita on esim. pressallamme(coc) ja pääministerillämme (coc) ja vaikkapa hyrri stupidolla (coc)?
Voisinko myös minä ottaa itselleni lapsivaimon, niinkuin pressallammekin on?
Vastaukset 3
Vanhimmat
kokeilepa vaikka täältä:
http://www.vapispikku-essu.fi
Hollannista saa kokkelia kadunkulmasta ostettua hetkessä ja lapsivaimon saa myös hankittua mistä vaan!Mieti että kun alat olemaan eltaantunut 65vuotias röökipatu niin alle kolmekymppinen lapsivaimo tuntuu hyvältä!
Kyllä!
Isä aurinkoinen, eli siis Saukka (kunnia ja armo hänen kanssaan ja pyhitetty olkoon hänen nimensä) (coc) on ollut meille esimerkkinä ja hän on näyttänyt meille tien, johon pystyi aikoinaan vaan Mohammed.
Lapsivaimot kaikille syrjäytyneille ja muillekin ihan varmuuden vuoksi. Miksi ei myöskin sellainen "vara" vaimo, joka olisi ikäänkuin backuppina, jos vaikka sattuisi alkaa panettaan yhtäkkiä?
Vasemmistohan onkin jo kertonut meille, ettei sen niin väliä, vaikka sattuisi olemaan samasta perheestäkin? Ja kun coc näyttää vielä ikäsuositukset, niin mitäpä sitä lähtee merta edemmäksi kalaan? Voisikohan hyrrejäkin naipotella ihan tuosta vain? Heidän lapsiaan siis.