Ilmainen ajokortti

765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tottakai! Maksetaanhan se kaikille muillekin.

Äänestä

RASISTISTA ROSKAA! PÖTYÄ!! PUPPUA!!!

Äänestä
  • Jos minä olisin syntynyt musliminaiseksi niin moveri olisi silponut vttuni ja pannut säkin päälle että olisin seksikkäämpi ja olisimme hirmu rakastuneita.

    Äänestä

Näin on näreet. Tervetuloa vaan tänne Itä-Helsinkiin katsomaan millä täällä mamut liikkuu. Kyllä on omat autot perseenalla, vaikka ei ole töistä tietookaan, miten toi vakuutusten, autoveron ja bensan maksaminen onnistuu? on muksuilla uutta maastopyörää ja muotivaatteissa kulkee mamu nuoriso. Hienosti ovat sopeutuneet suomalaiseen yhteiskuntaan kun näyttää tupakka ja alkoholikin maistuvan heille. On tainnut oma uskonto unohtua.
On se hienoa että meillä on näin auttavainen valtio.

Äänestä
  • Najurettavaa hyysäripropagandaa hesarissa. Kuparivarkaat suomalaisia otsikoi vaikka txt lukee että suurin osa varkauksista jää selvittämättä.

    Äänestä

eihän se ilmainen ole, hullut suomalaiset maksavat jopa tulkin, kun ääliöt eivät osaa lukea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fhbfdgtht kirjoitti:

http://i4.aijaa.com/b/00426/7983333.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu