apua

oon syöny noin 5kk pillereitä ja viimesen 2kk aikana on joka päivä välillä vihlassu päätä (ei siis kunnon päänsärkyä vaan pieni vihlasu eikä koko aikaa vaan pari kertaa päivässä) voiko johtua pillereistä? (toivottavasti ettei olis mitää vakavampaa
3202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kandeis varmaan käydä lekurin juttusilla. Ihan mielenrauhan säilyttämisen takia..

Äänestä

mulla , kun tarkemmin ajattelee, oli noita vihlasuja sillon pillereiden käytön alku vaiheessa myöskin.joskus ne oli pitkäkestoisiakin.ja luulin että minulla olisi aivokasvain. meinasin jo mennä lääkärille, ja sit ne yhtäkkiä loppu..nyt oon käyttäny kaks vuotta, eikä niitä enää tuu.sen ekan vuoden ajan niitä tuli sillon tällön, mutta ei kuitenkaan paria kertaa päivässa. kerran kahessa viikossa. toivottavasti sullai ne vihlaisut loppuu, eikä oo mitään vakavampaa.

Äänestä
  • kiitos vastauksesta,olo helpotti pikkusen. Kyl mä lääkärille sit meen jos nää ei ala loppuun pikku hiljaa mut odottelen vielä pari päivää.Kiitos kuitenki ku helpotit mun oloo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytti kirjoitti:

oon syöny noin 5kk pillereitä ja viimesen 2kk aikana on joka päivä välillä vihlassu päätä (ei siis kunnon päänsärkyä vaan pieni vihlasu eikä koko aikaa vaan pari kertaa päivässä) voiko johtua pillereistä? (toivottavasti ettei olis mitää vakavampaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu