Tanskan Odensessa on muslimijoukkio,60-70 miestä hyökännyt sairaalaan tuhoten paikkoja ja poliisiauton sekä ambulanssin!!Kyseesä kahden muslimiryhmittymän erimielisyydet!!Siis MITÄ HELVETTIÄ pitää noiden parasiittien tehdä ennenkuin suomessa päättäjillä kiinni muuratut silmät avautuu ja tuota väkivaltakulttuuria aletaan täältä poistaa!Vaihteeksi tanskassa,aivan hyvin myös suomessa ja aina kyseessä muslimit,MITÄ PÄÄTTäJÄT VIELÄ ODOTTAA?????ODOTATTEKO TOLVANAT KOTOUTUMISTA?????
Lapsukaiset juhlivat tanskassa
Mielisairasta
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei suomen nykypäättäjillä ole munaa ottaa minkäänlaista kantaa muslimien asioihin!!He ovat liian arkoja siihen!Mielistely,nuoleskelu ja rähmällään olo on suomalaisen päättäjän normaali ja ainoa olotila!
Onko kukaan tehnyt tutkimusta miksi tuo paskakulttuuri on niin rikollista ja laeista ja normikäytöstavoista piittaamattomia??Vai toimivatko he noin vain vääräuskoisten lännessä jossa pääsee raaoista rikoksista ehdonalaisella!Vai onko eurooppaan hakeutuva paskaporukka niitä jotka on pakotettu karkuun rikollisuutensa vuoksi?Vai ovatko he kaikki tuollaisia perimältään??
Palkantulo loppuu jos maanhanmuuttajia ei enää ole.
"Jokainen viranomainen tai kolmannen sektorin työntekijä, joka saa palkkansa maahanmuutosta, ei koskaan sano, että Suomessa asiat ovat maahanmuuttajille hyvin ja voitaisiin vähän hengähtää välillä."
"Isompien kaupunkien maahanmuuttojohtajista on tullut globaaleja toimijoita, jotka kiertävät ympäri maailmaa tapaamassa toisia samanmielisiä. Nämä virkamiehet olisivat ilman maahanmuuton tuomaa kansainvälisyyttä tavallisia paperinpyörittäjiä kuntien virastoissa. "
Lähde: http://blogit.iltalehti.fi/pauli-vahtera/2012/04/24/kiihottaminen-maahanmuuton-lisaamiseksi/