Iltalehden olematon laatu

Koskee varsinkin nettisivuja.
http://www.iltalehti.fi/iltvuutiset/20120822010770739_v0.shtml
'oli syyrian armeijan mukana' ,kun oikeasti syyrian armeijan (kait) tarkka-ampuja hänet tappoi.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eh.....kuoli läheltä ammuttuun niskalaukaukseen by CIA alias "vapaa armeija/kapinalliset"

CIAn valpaille kapinallisille ei kannata kääntää selkäänsä.

Äänestä

KOKKARIEN JUORUTABLOIDILLE KÄY SAMALLA TAVOIN KUIN VIHERHESARILLE



ELI TILAUKSET HIIPUVAT

Äänestä

Iltasanomat on huonompi netissä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on tää kirjoitti:

Koskee varsinkin nettisivuja.
http://www.iltalehti.fi/iltvuutiset/20120822010770739_v0.shtml
'oli syyrian armeijan mukana' ,kun oikeasti syyrian armeijan (kait) tarkka-ampuja hänet tappoi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu