Masentaa ja ahdistaa.... joka kerta, kun käyn Kotimaa24 sivuilla niin tulee paha olo. Uutiset ovat aivan ok, mutta ne blogien kommentit. Jos kukaan kirjoittaa mitään, joka olisi jotenkin tulkittavissa perinteiseksi ajattelumalliksi tai edes jotenkin poikkeaa tästä nykyisesyä kaiken sallivasta niin kommentit ovat murskaavia ja jopa henkilökohtaisuuksiin menemistä. Huh, huh...aikuiset ihmiset.....!
Kotimaa24
körttiuunovanhoillin
7150
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Näin on. Tuo lehti on täysin liberaalien temmellyskenttä. Helpommalla pääsee kun ei edes vieraile sen sivuilla.
Mutta, piristä itseäsi ja lähde Israelin-matkalle !
Aamen.
Joo, Israeliin kannattaa lähteä, Tel Aviv julistettiin juuri koko maailman homopääkaupungiksi. Vertailussa meni jopa Sydneyn, San Fransiscon ,Amsterdamin ja Kölnin ohi.
Ja Rooma on perinteisesti ollut prostituution ja bordellilaitoksen keskus.
Miksi Kotimaa lehti ei kommentoi Lutherin vihapuheita?
Tässä linkissä niitä:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10586146
Olisivatko Lutherin "rikokset" jo vanhentuneita?
Kotimaa24 ei kai ole lehti, vaan sähköinen sivusto, jolla on uutisia ja blogeja.
Muutama patavanhoillinen tai yksiåpuolinen blogisti, enimmäkseen raikasta luettavaa.
Blogien kommenteissa ne pahimmat sammakot näyttävät olevan.
Joskus jotain luettavaakin siellä on. Muutama kiva ja asiallinen blogisti. Toisaalta blogeja on niin paljon ja vaihtuvuus niin tiheä, että kaikkea ei millään jaksa lukea.
Kommentoinnissa olisi monella kieltämättä tarkistamisen varaa.