Suomi tuomitsee Suomen

"Stubb asettui tukemaan Rehnin Suomi-kritiikkiä"

http://www.hs.fi/msn/politiikka/Stubb asettui tukemaan Rehnin Suomi-kritiikkiä/a1305594839472

-----

Yllätys-yllätys? No ei todellakaan. Kykllä Suomi on ollut tuhma!
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

On se kyllä "hauskaa" että Suomen hallituksen ministeri tuomitsee Suomen toimet.

Suomen hallituksessa ei näköjään oikea käsi tiedä mitä vasen tekee.

Äänestä

Emme vaan ole kyllin nöyriä.

Äänestä

ei yllätä sekään että hesari "uutisoi" tästä asiasta, Ei saatana! tämä peli ei vetele, muutan kohta oikeasti sinne Sveitsiin

Äänestä

Suomen hallituksen sisäinen köydenveto näkyy maailmalle kiusallisen selvästi.

Äänestä

Ihmeellistä Rehnaamista!

Äänestä

kokoomus ottaa eu:lta suihin.
aina ja kokoajan.

Äänestä
  • Ollaan me välillä kontillaankin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pallo jalkaan vaan kirjoitti:

"Stubb asettui tukemaan Rehnin Suomi-kritiikkiä"

http://www.hs.fi/msn/politiikka/Stubb asettui tukemaan Rehnin Suomi-kritiikkiä/a1305594839472

-----

Yllätys-yllätys? No ei todellakaan. Kykllä Suomi on ollut tuhma!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu