Liikaa lisäravinteita

Suomi-makkara

Palautusjuoma on lisäravinne nro.1. Ehdottomasti tärkein yksittäinen tuote tavoitteelliselle urheilijalle tai kuntoilijalle. Palautusjuoman sisältämät ravinteet käynnistävät lihasten palautumisen, kasvun ja kehittymisen välittömästi harjoittelun jälkeen, mikä on tulosten kannalta ensiarvoisen tärkeää. Olipa tavoitteesi sitten mikä vaan, palautusjuoma on ehdoton lisäravinne!




Liika lisäravinteiden nauttiminen aiheuttaa rintalihaksen repeämiä.

5

294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kjeimchkgjk

      Näin on ja makkara lihottaa.

      Terveisin vatsa on iso mut se johtuu siit et latasin ruokaa ennen treenii ni pömpöttää! ;D

    • Palkkarii

      Suosittelen tilaamaan lisäravinteet suoraan netistä osoitteesta www.iherb.com

      -toimitus suoraan kotiovelle
      -hinnat HUOMATTAVASTI edullisemmat kuin Suomessa
      -pystyy maksamaan mm Visa electronilla
      -ensimmäisen tilauksen yhteydessä kun kysytään alennuskoodia niin syötä koodikenttään PEK241 niin saat 5 dollarin alennuksen!

      Löytyy PALJON TUNNETTUJA LAATU MERKKEJÄ vain PALJON HALVEMMALLA KUIN SUOMESTA!

    • gei_keit

      Kyl ravinnetukun 10e/kg hera hintaa on aika paha voittaa.
      Ottakaa se "palkkarinne" ennen treeniä.

    • yrtgb
    • Palkkari paras

      "Palautusjuoma on lisäravinne nro.1. Ehdottomasti tärkein yksittäinen tuote tavoitteelliselle urheilijalle tai kuntoilijalle. Palautusjuoman sisältämät ravinteet käynnistävät lihasten palautumisen, kasvun ja kehittymisen välittömästi harjoittelun jälkeen, mikä on tulosten kannalta ensiarvoisen tärkeää. Olipa tavoitteesi sitten mikä vaan, palautusjuoma on ehdoton lisäravinne!"

      Aivan saman asian ja kehityksen ajaa tavallinen maito, jogurtti, maitorahka, raejuusto ym. proteiinilähde, jonka sekoitat smoothieksi esim. marjojen, banaanin, vehnänalkioiden, saksanpähkinöinen kanssa. Kukaan ei huomaa eroa kehityksessä.

      Kun lisäät palkkariin hydrolysoidun heran joukkoon maltoa tai muuta hiilihydraattia, niin nopeampi imeytyminen ollaan jo menetetty, ja silloin saman ajaa tavallinen smoothie, jossa maitovalmistetta hedelmiä/marjoja, vehnänalkiota ja saksanpähkinää.

      Tämä luonnollinen palkkari vaan sisältää palj9on enemmän luonnon antioksidantteja ja muita ravintoaineita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Petteri Orpo on satusetä

      Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
      Maailman menoa
      42
      2998
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      174
      2974
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      87
      2906
    4. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      128
      2280
    5. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      201
      2105
    6. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      15
      1963
    7. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      35
      1707
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      393
      1612
    9. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      50
      1579
    10. Gallup! Mitä kirjainta kaipaat ja rakastat?

      Etunimen eka kirjain? Aloitan V
      Ikävä
      87
      1061
    Aihe