Olen keksinyt iyselleni hauskan harrastuksen, eräänlaisen uhkapelin. Idean sain siitä kun joudun joka yö nousemaan kesken unien vessaan ja se häiritsee minua. Ajattelin laittaa toisetkin kärsimään.
Yöllä ja aamulla virtsaan astiaan, silloin virtsa on vahvinta, keltaisinta ja haisevaa. Kaadan virtsan pakastepussiin ja laitan pakkaseen annan olla vähintään vuorokauden. Juuri sen ajan kun olen töiden vuoksi poissa kotoa. Pakkaan jäätyneen pakastin pussin pieneen käsilaukulta näyttävään kylmälaukkuun. Sitä ennen teen jäätuneeseen pussiin viiltoja.
Menen kirjastoon sulkemisaikoihin, laitan jäätyneen virtsapussin, mikä alkaa pikkuhiljaa sulaa kirjahyllyn ylimmalle hyllylle kirjojen taakse. :)
Sieltä se virtsa alkaa yön aikana valua pikin kirjahyllyn rakoja toisten kirjojen päälle ja aamulla kirjastossa ihmetellään. Onko täällä hiiriä??
Heh heh.
Olen pakastanut kakkaakin. Sain kerran huonoa palvelua eräässä kodinkoneliikkeessä ja kävin sinne myytävä olleeseen uuniin sujauttamassa jäisen kakkapussin. ::))
Siinä oli varmasti ihmettelemistä että mistä se haju tulee. päivä oli lauantai ja liike oli sunnuntain kiinni joten ehti alkaa kakka haisemaan.
Itseäni ärsyttää nuo ruumiintoiminnot virtsaaminen ja ulostaminen. Siksi jaan taakkaani muille...
Ottakaa mallia!
aiheutan haju ja terveyshaittoja
kaupungintoimihenkil
4
278
Vastaukset
- Koprolaliaa
Mitä sulla on kirjastoja vastaan? Onko mahdollisesti annettu myöhästymissakkoja? On laina CD:t jumittaneet soittimessa?
- kloppi
Minulla on tapana hauskuutta itseäni humalassa ollessa. Kun kävelen yöllä baarista kotiin. Olen virtsannut ja ulostanut ihmisten postilaatikoihin.
- Pazkaa paketissa
Saatko koskaan naisseuraa mukaan sieltä baarista? Eikö ne ihmettele tota sun "hauskuutta" yhtään matka sun kämpille?
- cacciotorwe
Pidän asian piilossa. En minä asiaa julkisesti riepottele kuin anonyymisti suolen palstalla. Kaikki pissa ja kakka temput pitää tehdä yksin ettei saa hullun mainetta,.,.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää382191Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten662047Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211940HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363891675Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031641Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241474Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821092Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75925
- 27899