Olen keksinyt iyselleni hauskan harrastuksen, eräänlaisen uhkapelin. Idean sain siitä kun joudun joka yö nousemaan kesken unien vessaan ja se häiritsee minua. Ajattelin laittaa toisetkin kärsimään.
Yöllä ja aamulla virtsaan astiaan, silloin virtsa on vahvinta, keltaisinta ja haisevaa. Kaadan virtsan pakastepussiin ja laitan pakkaseen annan olla vähintään vuorokauden. Juuri sen ajan kun olen töiden vuoksi poissa kotoa. Pakkaan jäätyneen pakastin pussin pieneen käsilaukulta näyttävään kylmälaukkuun. Sitä ennen teen jäätuneeseen pussiin viiltoja.
Menen kirjastoon sulkemisaikoihin, laitan jäätyneen virtsapussin, mikä alkaa pikkuhiljaa sulaa kirjahyllyn ylimmalle hyllylle kirjojen taakse. :)
Sieltä se virtsa alkaa yön aikana valua pikin kirjahyllyn rakoja toisten kirjojen päälle ja aamulla kirjastossa ihmetellään. Onko täällä hiiriä??
Heh heh.
Olen pakastanut kakkaakin. Sain kerran huonoa palvelua eräässä kodinkoneliikkeessä ja kävin sinne myytävä olleeseen uuniin sujauttamassa jäisen kakkapussin. ::))
Siinä oli varmasti ihmettelemistä että mistä se haju tulee. päivä oli lauantai ja liike oli sunnuntain kiinni joten ehti alkaa kakka haisemaan.
Itseäni ärsyttää nuo ruumiintoiminnot virtsaaminen ja ulostaminen. Siksi jaan taakkaani muille...
Ottakaa mallia!
aiheutan haju ja terveyshaittoja
kaupungintoimihenkil
4
246
Vastaukset
- Koprolaliaa
Mitä sulla on kirjastoja vastaan? Onko mahdollisesti annettu myöhästymissakkoja? On laina CD:t jumittaneet soittimessa?
- kloppi
Minulla on tapana hauskuutta itseäni humalassa ollessa. Kun kävelen yöllä baarista kotiin. Olen virtsannut ja ulostanut ihmisten postilaatikoihin.
- Pazkaa paketissa
Saatko koskaan naisseuraa mukaan sieltä baarista? Eikö ne ihmettele tota sun "hauskuutta" yhtään matka sun kämpille?
- cacciotorwe
Pidän asian piilossa. En minä asiaa julkisesti riepottele kuin anonyymisti suolen palstalla. Kaikki pissa ja kakka temput pitää tehdä yksin ettei saa hullun mainetta,.,.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä
On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..1626057Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour
(Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa574625Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu
Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu444390Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään
voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa644239Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä
Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa682632En koskaan tule sinulle tätä kertomaan
Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.582099Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen
Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?1331622odotatko vielä viestiä minulta...
Mies...? En tiedä mitä sanoa 😔 auta vähän naista ja tule enemmän vastaan1261459- 481391
- 341298