Olen keksinyt iyselleni hauskan harrastuksen, eräänlaisen uhkapelin. Idean sain siitä kun joudun joka yö nousemaan kesken unien vessaan ja se häiritsee minua. Ajattelin laittaa toisetkin kärsimään.
Yöllä ja aamulla virtsaan astiaan, silloin virtsa on vahvinta, keltaisinta ja haisevaa. Kaadan virtsan pakastepussiin ja laitan pakkaseen annan olla vähintään vuorokauden. Juuri sen ajan kun olen töiden vuoksi poissa kotoa. Pakkaan jäätyneen pakastin pussin pieneen käsilaukulta näyttävään kylmälaukkuun. Sitä ennen teen jäätuneeseen pussiin viiltoja.
Menen kirjastoon sulkemisaikoihin, laitan jäätyneen virtsapussin, mikä alkaa pikkuhiljaa sulaa kirjahyllyn ylimmalle hyllylle kirjojen taakse. :)
Sieltä se virtsa alkaa yön aikana valua pikin kirjahyllyn rakoja toisten kirjojen päälle ja aamulla kirjastossa ihmetellään. Onko täällä hiiriä??
Heh heh.
Olen pakastanut kakkaakin. Sain kerran huonoa palvelua eräässä kodinkoneliikkeessä ja kävin sinne myytävä olleeseen uuniin sujauttamassa jäisen kakkapussin. ::))
Siinä oli varmasti ihmettelemistä että mistä se haju tulee. päivä oli lauantai ja liike oli sunnuntain kiinni joten ehti alkaa kakka haisemaan.
Itseäni ärsyttää nuo ruumiintoiminnot virtsaaminen ja ulostaminen. Siksi jaan taakkaani muille...
Ottakaa mallia!
aiheutan haju ja terveyshaittoja
kaupungintoimihenkil
4
199
Vastaukset
- Koprolaliaa
Mitä sulla on kirjastoja vastaan? Onko mahdollisesti annettu myöhästymissakkoja? On laina CD:t jumittaneet soittimessa?
- kloppi
Minulla on tapana hauskuutta itseäni humalassa ollessa. Kun kävelen yöllä baarista kotiin. Olen virtsannut ja ulostanut ihmisten postilaatikoihin.
- Pazkaa paketissa
Saatko koskaan naisseuraa mukaan sieltä baarista? Eikö ne ihmettele tota sun "hauskuutta" yhtään matka sun kämpille?
- cacciotorwe
Pidän asian piilossa. En minä asiaa julkisesti riepottele kuin anonyymisti suolen palstalla. Kaikki pissa ja kakka temput pitää tehdä yksin ettei saa hullun mainetta,.,.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2712350En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831031Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581021- 108990
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi81941- 44861
Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa21848Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67756- 33697
Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä299694