Uljasta urheilukulttuuria parhaimmillaan

http://www.youtube.com/watch?v=iDFTCdOyiBQ

On se vaan hieno laji. On se.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mä kuulin ett meijän jengi ois palkkaamassa Vladimir Klitskoa, pelillisten ansioidensa takia.

Äänestä

Kyllähän tuontyyppistä pikku säpinää pitäisi saada vähän joka urheilulajiin.
Minusta saisi heti moneen katsomoon vakioasiakkaan jos pääosan esittäjät eli pelaajat saisi sytytettyä lätkätyyppiseen mäiskimiseen.

Mikä nautinto olisikaan katsella esim tenniksen pelaajia kun ne välillä vähän niistäisivät toisensa neniä. Ja golfin pelaajat pienen ärsytysen jälkeen mäiskisivät toisiaan rautaysillä pikkuisen kylkiluihin, shakinpeluuseen erityisen hyvin sopisi reippaammatkin välienselvittelyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RRÖYH! kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=iDFTCdOyiBQ

On se vaan hieno laji. On se.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu