MIKSI TÄT PITKITETÄÄN?

tätä Severi juttua ?


Jumankauta jos ei tänään saaha mitään selvyyttä siihen niin oi oi oi oi !
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jotkut juonenkäänteet hoidetaan sutjakkaasti ja luontevasti, toisia venytetään ja vanutetaan teennäisesti ja pyöritellään kyllästymiseen saakka.

Äänestä

Eikös jokainen "juonikuvio" ole yleensä sen 1-4kk kestänyt ennenkuin on selvinnyt? siis JOKAINEN

Sehän on sarjan idea ettei asiat mene nappiin, ja että tulee mielenkiintoisia käänteitä

Ainut taitaa olla tuo, onko vauvat vaihdettu, kenen vauva on kuollut, asiaa on jahkailtu jo yli vuoden ajan

Äänestä

Eiköhän se kohta selviä..

Äänestä

Että olitkos vielä nukkumassa?
Mitä?
Nukkumassa!
Missä?
Nukkumassa!
En oo ollu missään, minä olin nukkumassa!
Missä?
Nukkumassa!
No sitähän mä just kysyin!
Mitä kysyit?
Että olitkos vielä nukkumassa!
En kun vaimon vieressä ihan kiltisti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


------ kirjoitti:

tätä Severi juttua ?


Jumankauta jos ei tänään saaha mitään selvyyttä siihen niin oi oi oi oi !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu