oon siis vasta alottanu pillereiden syönnin (yasminin eka kuukausi menossa) ja nyt on alkanu rakastellessa sattumaan ilkeesti ainakin alussa muutenkin on ollu tosi vaikea kostua esileikistä..haluisin harrastaa taas sitä ihanalta tuntuvaa seksiä..johtuuko siis pillereistä vai mistä?
e pillereistäkö johtuu?
tanja
3753
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
voi johtua pillereistä. Ne saattavat vähentää alapään nesteitä. Liukkaria vaan peliin niin johan taas tuntuu ihanalta.
pillerit saattaa aiheuttaa sellaisen. Mulle ainaki kävi niin just sillon kun söin yasmineita...vaihdettuani merkkiä loppui myös jatkuvat tulehdukset, jotka hoidin lääkkeillä pois.
Olen itse testannut useita pillereitä ja kaikista on ilmennyt jotain sivuvaivaa. Mercilon teki mulla juuri tuon vaivan, etten millään kostunut. Tuntu ihan ihmeelliseltä, ku muuten kyllä halutti seksiä... Käytettiin sillon liukastusvoidetta. Nyt oon lopettanu pillerit kokonaan ja käytetään kondomia. Samalla loppu kaikki tunnepuuskat ja paino tipahti 5 kiloa, kun ei enää ruokaa himottanu niin paljon. Mutta kaikki on yksilöllistä...