Botox kainalohikoiluun

Toimiiko? Eikös ainakin Cityklinikalta saa?
653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Cityklinikan ammattitaidolla. Hinnat kohtuulliset. Siistit tilat ja ystävällinen palvelu

Äänestä

Onko kukaan ottanut? Kesällä on paita aina märkänä. Jakkua jos pitää niin hiki vaan virtaa

Äänestä

Toimii ja saa lähes kaikilta asemilta ainakin helsingissä.

Äänestä

Tampereella hoidettu. Uusia pitää Puolen vuoden välein mutta toimii. Saa kelakorvauksen aineesta joka 40 prosessia eli merkittävä ale.

Äänestä

Väheneekö kainaloiden hajuhaitatkin?

Äänestä

Joitain kirjoituksia olen lukenut, että hikoilu siirtyisi kainaloista muualle kehoon ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


City4U kirjoitti:

Toimiiko? Eikös ainakin Cityklinikalta saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu