Naisen rinnat ja miehen penis. Onko koolla väliä?

John Goldmes

Seksuaalisesti kokemattoman ihmisen mielessä ehkä, mutta kun oikein kunnolla rakastetaan niin nehän ovat jopa tiellä... Henki menee lihan edelle?

16

463

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miten olisi

      välikoko molemmissa?

    • swwss

      rintojen keskikoko suomessa olis kyl kiva tietää

      • !!!!???

        Eikös se ole b-kuppi?


    • ja mitä

      vielä

    • asdasdd

      Olen havainnollistanut, että naisten rintojen koolla on väliä sillä itselläni on 70C ja rintojani haukutaan jatkuvasti liian pieniksi.

    • minkäs teet koolle?

      Mulla aika arkinen 15 cm penis, vaimolla juhlavat 80G rinnat. Haluaisin isomman peniksen esim. 20 cm ja vaimo haluaisi pienemmät rinnat esim 80E. Tämmöistä.

      • Sama täällä

        Minullakin ihan normikokoinen jotain 15cm penis ja vaimolla ei ihan G-tissit mutta E85 kuitenkin. Hän haluaisi pienemmät, vaan minä en :)


      • pano_pariskunta
        Sama täällä kirjoitti:

        Minullakin ihan normikokoinen jotain 15cm penis ja vaimolla ei ihan G-tissit mutta E85 kuitenkin. Hän haluaisi pienemmät, vaan minä en :)

        Jep jep, naisellani on 80H ja onhan ne aika isot. Onneksi vielä tuossa ikää eli 24 -vuotiaana ovat hyvässä kuosissa. Kiihottavat minua aivan helvetisti ja seksikin onnistuu koska naiseni ei ole lihava. Huom, hänellä ei siis ole silikorinnat vaan ihan aidot luomut! Jumaloin noita rintoja. Oma varustus 20 cm pitkä ja 5 cm paksu. Olemme laadukas pariskunta ja sen tiedostaminen tuo seksiin aivan erityisen latauksen. On laitettu joskus omia videoita nettiin ja kommentit ovat ylistäviä :)


    • Mulla norsukonoinen, mutta puolisolla pienet tissit...D

      Joku voi ymmärtää tuota "salakieltä"...

      • Konoisen Norsu

        Salakielinen viesti kuitattu!

        Nyt ei kukaan pääse epäilemään, että sekoilisit omias :D


    • "Onkse jo sisällä?"

      Mä olen tissimies ja mä rakastan kaikenlaisia naisten rintoja!

      Munaa ja tissejä ei vain voi verrata. Rintoja ei tungeta miehen sisälle. Liian pieni muna ei ainoastaan näytä pieneltä, se ei myöskään tunnu missään. Mies suutelee rintoja, mutta ei siitä orgasmia tule. Jotkut tykkäävät erityisesti isoista rinnoista, nykyjään näytetään innostuvan yhä enemmän ja enemmän pienistä, minä pidän erityisesti kaikista naisten rinnoista. Kukaan ei tykkää erityisesti pienistä munista.

      Aina ohjataan keskustelu sivuraiteille sanomalla, että ei pituudella ole väliä, vaan miten sitä käyttää. No mitäs, jos...siis kun isokaluinen kaveri osaa käyttää omaa kankeaan vs pienipippelinen taituri? Tai että, ei pituudella ole väliä, vaan paksuudella(vaikka nyrkkisääntönä on, että pitkä on myös paksu ja paksu on myös pitkä).

      Kumpi?

      Iso munainen kaveri, joka osaa käyttää sitä

      vs

      Pieni munainen, joka "osaa" käyttää pikku kikkeliään?

      Isokaluinen karju on kuitenkin naisten mieleen jo itsevarmuudellaan. Voiko pienimunainen mies tulla seksuaalisesti kovinkaan itsevarmaksi, jos ei penetraatio ei edes tunnu miltään?

      Miten kikkeliä voi käyttää muita paremmin?

    • seksi neuvos

      Täytyisi verrata mielummin naisen ylipainoa miehen kikkelin kokoon.
      Läski nainen on sängyssä yhtä huono kuin pieni munainen mies.

      Voi tsekata pornossa jossa pienimunainen mies jyystämässä läskiä naista ei oikein sytytä.
      Sitten katsoo kuten yleensä onkin parhaat seksin harrastajat miehissä isokaluisia ja naiset hoikkia.
      Täytyy meidän alle 20cm kikkelisten miesten ja läskien naisten siihen karuun totuuteen ettemme ole seksikkäitä.

      • Pieni on pieni

        Paitsi, että läskeille on omat rakastajansa. Itse pidän nimenomaan tukevista naisista, ja mieluummin vaikka lihavista kuin tosi laihoista. Jopa sairaalloisen lihaville naisille on omat tykkääjänsä. Ja läski ei suurenna pimppiä, että ei ole muutenkaan verrannollinen asia. Painolla on vain kosmeettista vaikutusta.

        Pienistä pippeleistä ei pidä kukaan.


    • Go go koko

      Miksi ihmeessä nämä laitetaan aina rinnakkain: rintojen ja peniksen koko? Eikö ennemminkin rintojen ja emättimen koko - niidenhän pitäis jotenkin matchata.

      Mulla on tosi pienet rinnat ja oon silti saanut olla hyvännäköisten ja myös hyvinvarusteltujen miesten kanssa...

      Ihmisessä merkkaa kokonaisuus. Enpä ole ihastuessani käynyt munaa mittailemassa. Iso toki tuntuu hyvältä, mutta jos ei sellaista löydy, niin hätä keinot keksii...

      Ja lopuksi, kullakin on omat mieltymyksensä. Jos mies pitää isoista rinnoista, niin annetaanhan sen rauhassa palvoa niitä tissejä. Ja tosi monethan pitää. On paljon miehiä, joille rintojen koko ei ole se olennaisin juttu. Satsatkaahan pienirintaiset niihin miehiin, sillä siellä on melkoinen potentiaali!

      Love

      • Minä ainakin mittaan rinnanympärysmitan naisella ennen treffejä. Tai jos haen baarista niin ennen sänkyhommia mittaan. Olisihan se kauhea panna pienirintaista muijaa. Jäisi varmaan elinikäset traumat.

        Onneksi naiset voivat aina käydä hankkimassa kumitissit. Hyvä vain, että on kaikenlaisia plastisia toimenpiteitä, taistelussa pienirintaisuutta vastaan.

        En oikeesti edes ymmärrä tota naisten tissikateutta, oikeesti minä en ainakaan katso rintojen kokoa, isot on kivat, mutta eivät välttämättömät.

        Jos miehellä olis suunnattoman pieni, se vaikuttas seksiin, ikävä tosia asia. Saa nimittäin olla erittäin taitava, jos on vaikkapa peukun mittanen, jos haluaa tyydyttää naisen. No onneks on kaikenlaisia leluja.


      • 1352

        Kuin isoa oot saanut?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      83
      1332
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      45
      950
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      367
      788
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      142
      749
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      689
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      117
      667
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      648
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      625
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      612
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      594
    Aihe