Seksuaalisesti kokemattoman ihmisen mielessä ehkä, mutta kun oikein kunnolla rakastetaan niin nehän ovat jopa tiellä... Henki menee lihan edelle?
Naisen rinnat ja miehen penis. Onko koolla väliä?
16
430
Vastaukset
- miten olisi
välikoko molemmissa?
- swwss
rintojen keskikoko suomessa olis kyl kiva tietää
- !!!!???
Eikös se ole b-kuppi?
- ja mitä
vielä
- asdasdd
Olen havainnollistanut, että naisten rintojen koolla on väliä sillä itselläni on 70C ja rintojani haukutaan jatkuvasti liian pieniksi.
- minkäs teet koolle?
Mulla aika arkinen 15 cm penis, vaimolla juhlavat 80G rinnat. Haluaisin isomman peniksen esim. 20 cm ja vaimo haluaisi pienemmät rinnat esim 80E. Tämmöistä.
- Sama täällä
Minullakin ihan normikokoinen jotain 15cm penis ja vaimolla ei ihan G-tissit mutta E85 kuitenkin. Hän haluaisi pienemmät, vaan minä en :)
- pano_pariskunta
Sama täällä kirjoitti:
Minullakin ihan normikokoinen jotain 15cm penis ja vaimolla ei ihan G-tissit mutta E85 kuitenkin. Hän haluaisi pienemmät, vaan minä en :)
Jep jep, naisellani on 80H ja onhan ne aika isot. Onneksi vielä tuossa ikää eli 24 -vuotiaana ovat hyvässä kuosissa. Kiihottavat minua aivan helvetisti ja seksikin onnistuu koska naiseni ei ole lihava. Huom, hänellä ei siis ole silikorinnat vaan ihan aidot luomut! Jumaloin noita rintoja. Oma varustus 20 cm pitkä ja 5 cm paksu. Olemme laadukas pariskunta ja sen tiedostaminen tuo seksiin aivan erityisen latauksen. On laitettu joskus omia videoita nettiin ja kommentit ovat ylistäviä :)
Mulla norsukonoinen, mutta puolisolla pienet tissit...D
Joku voi ymmärtää tuota "salakieltä"...- Konoisen Norsu
Salakielinen viesti kuitattu!
Nyt ei kukaan pääse epäilemään, että sekoilisit omias :D
- "Onkse jo sisällä?"
Mä olen tissimies ja mä rakastan kaikenlaisia naisten rintoja!
Munaa ja tissejä ei vain voi verrata. Rintoja ei tungeta miehen sisälle. Liian pieni muna ei ainoastaan näytä pieneltä, se ei myöskään tunnu missään. Mies suutelee rintoja, mutta ei siitä orgasmia tule. Jotkut tykkäävät erityisesti isoista rinnoista, nykyjään näytetään innostuvan yhä enemmän ja enemmän pienistä, minä pidän erityisesti kaikista naisten rinnoista. Kukaan ei tykkää erityisesti pienistä munista.
Aina ohjataan keskustelu sivuraiteille sanomalla, että ei pituudella ole väliä, vaan miten sitä käyttää. No mitäs, jos...siis kun isokaluinen kaveri osaa käyttää omaa kankeaan vs pienipippelinen taituri? Tai että, ei pituudella ole väliä, vaan paksuudella(vaikka nyrkkisääntönä on, että pitkä on myös paksu ja paksu on myös pitkä).
Kumpi?
Iso munainen kaveri, joka osaa käyttää sitä
vs
Pieni munainen, joka "osaa" käyttää pikku kikkeliään?
Isokaluinen karju on kuitenkin naisten mieleen jo itsevarmuudellaan. Voiko pienimunainen mies tulla seksuaalisesti kovinkaan itsevarmaksi, jos ei penetraatio ei edes tunnu miltään?
Miten kikkeliä voi käyttää muita paremmin? - seksi neuvos
Täytyisi verrata mielummin naisen ylipainoa miehen kikkelin kokoon.
Läski nainen on sängyssä yhtä huono kuin pieni munainen mies.
Voi tsekata pornossa jossa pienimunainen mies jyystämässä läskiä naista ei oikein sytytä.
Sitten katsoo kuten yleensä onkin parhaat seksin harrastajat miehissä isokaluisia ja naiset hoikkia.
Täytyy meidän alle 20cm kikkelisten miesten ja läskien naisten siihen karuun totuuteen ettemme ole seksikkäitä.- Pieni on pieni
Paitsi, että läskeille on omat rakastajansa. Itse pidän nimenomaan tukevista naisista, ja mieluummin vaikka lihavista kuin tosi laihoista. Jopa sairaalloisen lihaville naisille on omat tykkääjänsä. Ja läski ei suurenna pimppiä, että ei ole muutenkaan verrannollinen asia. Painolla on vain kosmeettista vaikutusta.
Pienistä pippeleistä ei pidä kukaan.
- Go go koko
Miksi ihmeessä nämä laitetaan aina rinnakkain: rintojen ja peniksen koko? Eikö ennemminkin rintojen ja emättimen koko - niidenhän pitäis jotenkin matchata.
Mulla on tosi pienet rinnat ja oon silti saanut olla hyvännäköisten ja myös hyvinvarusteltujen miesten kanssa...
Ihmisessä merkkaa kokonaisuus. Enpä ole ihastuessani käynyt munaa mittailemassa. Iso toki tuntuu hyvältä, mutta jos ei sellaista löydy, niin hätä keinot keksii...
Ja lopuksi, kullakin on omat mieltymyksensä. Jos mies pitää isoista rinnoista, niin annetaanhan sen rauhassa palvoa niitä tissejä. Ja tosi monethan pitää. On paljon miehiä, joille rintojen koko ei ole se olennaisin juttu. Satsatkaahan pienirintaiset niihin miehiin, sillä siellä on melkoinen potentiaali!
LoveMinä ainakin mittaan rinnanympärysmitan naisella ennen treffejä. Tai jos haen baarista niin ennen sänkyhommia mittaan. Olisihan se kauhea panna pienirintaista muijaa. Jäisi varmaan elinikäset traumat.
Onneksi naiset voivat aina käydä hankkimassa kumitissit. Hyvä vain, että on kaikenlaisia plastisia toimenpiteitä, taistelussa pienirintaisuutta vastaan.
En oikeesti edes ymmärrä tota naisten tissikateutta, oikeesti minä en ainakaan katso rintojen kokoa, isot on kivat, mutta eivät välttämättömät.
Jos miehellä olis suunnattoman pieni, se vaikuttas seksiin, ikävä tosia asia. Saa nimittäin olla erittäin taitava, jos on vaikkapa peukun mittanen, jos haluaa tyydyttää naisen. No onneks on kaikenlaisia leluja.- 1352
Kuin isoa oot saanut?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä
ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis3096726Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia
Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai585872Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)
No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j1945364Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen
Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi634125Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä
ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan383358Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto
Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava53353HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi
Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok533264Töppö-persut ovat todella tyhmiä
sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan293028Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %
Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739122277Mitäpä ostaisin ja lähettäisin Metsa Manille joulupäkitsiä?
Vähän vaikea miettiä ja keksiä eikä pelkkää rahalahjaa oikein kehtoo. Kertokaapa te?401143