Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nainen, Oletko pannut pienimunaisen kanssa?

Jos olet pannut pikkukullin kanssa niin kerro minkälaista se oli ja kuinka pieni " Se" oli?
101815
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Lopeta tuo itsesääli. Sinulla on 5mm keskikoon yläpuolella peniksesi koko - edellyttäen että olet mitannut oikein.

Äänestä
  • justjoo, kukahan se trollaa!!

    Äänestä

Olen. Se oli noin 10cm ja se väitti että 19.4cm pituutta olisi. Olihan se löysänä iso siinä pojassa.

Äänestä
  • Väitithän sinäkin itseäsi tiukkapilluiseksi neitsyeksi...:D Ja isohan se on sullakin...

    Liioittelussa kannattaidi pitää pientä rajaa, jos haluat, että edes tyhmimmät uskovat juttusi.

    Äänestä

14 cm (tarkemmin 14,6 cm tai pienempi) pienempi on 48% miehiä, mediaani on 14,3 (laajin luotettavin tutkimus) joten kyseessä ei ole mikään "pikkupili" vaan keskimääräinen. Lisää tuosta tutkimuksesta: http://keskustelu.suomi24.fi/node/10887621

Äänestä

Miehellä oli erektiossa kymmensenttinen. Se oli ihan ok, kun touhuin itse päällä. Muuten en saanut oikein tuntumaa siihen vehkeeseen, kun itse olen kypsään ikään ehtinyt lapsia aikanaan synnyttänyt.

Äänestä

pieni muna on kovin maukas... ei mun kanssa kyllä kukaan oo pannu vaikka mulla pieni pippeli onkin=(((

Äänestä

ja on vieläkin 2 kuparipannua ja 2 ruostumatonta teräspannua eikä kukaan ole tietääksen mitään pannut vettä ja kahvijauhoja laitettu silloinkun sitä on keitetty.

Äänestä

Kouraisen miestä illan aikana haaroista tai tanssilattialla hankaan kalua vähintään puoliskovaksi lantiollani. Pieni kaluisen jätän jo tanssin jälkeen ellei tarjoa drinkkejä mulle ja kavereilleni. Saatille päästän ulko-ovelle asti ellen kunnon urosta löydä ravintolasta.

Eli en ole pannut pienimunaisen kanssa koskaan.

Äänestä
  • Jaa olit vissii transu? Ei susta naista saa tekemälläkään..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pikkupili 14 cm kirjoitti:

Jos olet pannut pikkukullin kanssa niin kerro minkälaista se oli ja kuinka pieni " Se" oli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu