jätkät on petollisii

sä veit mun sydämen!
sä pelasit jää kiekkoo jalasjärvellä
sun pelinumero oli 4
sulla oli rusket silmät mä kuulin sua sanottavan
Nikkariksi!
sain kuulla sun ihanan äänes sä veit mun sydämen
jos tunnistat tai eksyt tänne niin ilmoita!
2376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin just mitääähhh!!!! ei jätkät mitään
petollisia no on mimmäjä miul on teknissii
onkelmii

Äänestä
  • niinpä mä olin silloin sitä mieltä!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kissa kirjoitti:

sä veit mun sydämen!
sä pelasit jää kiekkoo jalasjärvellä
sun pelinumero oli 4
sulla oli rusket silmät mä kuulin sua sanottavan
Nikkariksi!
sain kuulla sun ihanan äänes sä veit mun sydämen
jos tunnistat tai eksyt tänne niin ilmoita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu