KUKA KAUHAVAN PIMEIN?

Kuka on kauhavan tyhmin / pimein / sairain / väkivaltaisin ääliö ?
21857
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Kaikki

Äänestä

Tyhymyys tiivistyy joukossa. Jouko on meirän hevonen.

Äänestä

Kauhavalla oli ennen mustasäkki niminen baari vanhas osuuskaupas sitä piti joku Salomäen veljeksistä se oli kauhavan pimein

Äänestä

Visti? lusimas?

Äänestä

Kaikki tähän keskusteluun minua lukuunottamatta ovat hoidon tarpeessa,ulkopaikkakuntalaisia,täysiä kaheleita,näitä riittää.

Äänestä
  • minua on turha selän takana nimitellä!

    Äänestä

  • Tapio, kirjoitti:

    minua on turha selän takana nimitellä!

    Ennenkin on tollaset äireen pojat kurihin saatu, lue murha-infosta!

    Äänestä

Pimein olisi ainakin helppo nimetä.

Äänestä

en minä ainakaan, joka en Kauhavalla elä

Äänestä

mustakaapu

Äänestä
  • Haluisko jokt kauhavalainen uhoava pöyrypää tulla nöyrytetyksi julkisesti vaikkapa lidlin pihalla? Otetaan pojasta uho pois. Hahhah. Pellet. Ai joo, vai soitenko jo nyt poliisille?

    Äänestä

  • vitun ääliöt kirjoitti:

    Haluisko jokt kauhavalainen uhoava pöyrypää tulla nöyrytetyksi julkisesti vaikkapa lidlin pihalla? Otetaan pojasta uho pois. Hahhah. Pellet. Ai joo, vai soitenko jo nyt poliisille?

    Kävin lidlin pihalla eikä siellä ketään ollut eli "vitun ääliö", hyvät aikeesi menevät hukkaan tällä kertaa. Oikea kauhava-meinhnki, meno onkin hiljasempaa.

    Äänestä

Se on se kapiaanen joka nussii toisen naista,ajeloo...

Äänestä

Sitähä ne kauhavan kapiaaset on teheny maailman sivun . Muut paikkakuntalaiset puhuu kentän herroosta

Äänestä

Joo ja kuuluuvat tykkäävän 15-20 vuatta ittiänsä venhemmista akoosta

Äänestä

Ovat kuulemma kulukeneet tuala lapualla päin ja saaneet jostakin lähärökki

Äänestä

On täälä kauhavallaa ainakin yks E P niminen joka käy vanhoja akkoja sillai ja on vielä J R jolla samat harrastukset

Äänestä
  • Mää tierän oon nähny sen yhen nussivan varattuu akkaa firman autossa,eli sotavään vihrees

    Äänestä

  • rtyu55 kirjoitti:

    Mää tierän oon nähny sen yhen nussivan varattuu akkaa firman autossa,eli sotavään vihrees

    Mää tierän sen akan hakkaajapoliisipöyryn joka nykyään on niin olevinaan!

    Äänestä

On siellä muitakin sonneja varuskunnas,yhden sala juttu oli jopa bb.talossa

Äänestä

Nyt on pimiää kaikiis paikoos mihinä ei oo valoja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ehkä minä? kirjoitti:

Kuka on kauhavan tyhmin / pimein / sairain / väkivaltaisin ääliö ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu