Äkillinen verenvuoto nenästä?

Hei, itselläni ei ole koskaan tullut verta nenästä, kerran pienenä joskus 2 lk, sitten viimeksi viime vuonna, nytten täs 2 päivän aikan 2 kertaa putkeen, ei varmaan kovin vaarallista mutta silti haluasin tietää mistä tämä johtuu?
1309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuivat limakalvot?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


0_0 kirjoitti:

Hei, itselläni ei ole koskaan tullut verta nenästä, kerran pienenä joskus 2 lk, sitten viimeksi viime vuonna, nytten täs 2 päivän aikan 2 kertaa putkeen, ei varmaan kovin vaarallista mutta silti haluasin tietää mistä tämä johtuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu