http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288507234237.html
Lapsi kuoli myöhemmin.
Suomessa olisi saanut kork neljä v ja sen jälkeen lasten tekoon.
Lapsi kuoli myöhemmin.
Suomessa olisi saanut kork neljä v ja sen jälkeen lasten tekoon.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei olisi ollut mahdollista suomessa! Kunnon liimoja ei saa kun kaiken pitää olla niin ympäristöystävällistä eu:n mielestä. Sehän sitä on, kun rikkoontunut tavara pitää sitten heittää roskiin ja ostaa uusi..
Typerää, eihän tuon ikäinen edes elä niin kauan.
"Jocelyn on jo toipunut vammoistaan ja asuu nykyisin isoäitinsä luona. Myös muut sisarukset ovat äitinsä äidin huostassa."
melko kohtuutonta että vanhemmat saavat yhtään mitään tuomioita tuottamansa ihmispökäleen kaltoinkohtelusta. omassa lapsuudessani lasten ruumiillinen kurittaminen oli vielä laillista, ja minusta kasvoi aivan normaali veroja maksamaton kansalainen joka naurahtaa ääneen kun näkee jonkun kärsivän.