Juonipaljastuskysymys

Tietääkö kukaan palaavatko Chas ja Carl yhteen vielä joskus senkin jälkeen, kun Eve tulee sekoittamaan heidän suhteensa?
Entä Andy ja Katie? Tai ylipäätänsä jokin vanha pari.
4433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei tule

Äänestä

ei tule ,koska carl kuolee

Äänestä
  • Carl kuolee vasta parin vuoden päästä Suomen jaksojen aikataulussa, Vielä ehtii tapahtua kaikenlaista välissä. Mutta kuitenkin Chasin ja Carlin yhteiselo loppuu ja molemmille tulee muuta säätämistä.

    Äänestä

Ei, koska Chas pysyi vahvana, eikä ikinä antanut Carlille anteeksi vaikka äijä yrittikin matelemalla päästä takaisin Chasin suosioon.

Chas löysi myöhemmin itselleen ihan toisen miehen, saaden Carlin mustasukkaiseksi, mikä sitten johtikin lopulta Carlin traagiseen kohtaloon.

Eli mitä tästä opimme; kaikki on Even syytä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysyjä... kirjoitti:

Tietääkö kukaan palaavatko Chas ja Carl yhteen vielä joskus senkin jälkeen, kun Eve tulee sekoittamaan heidän suhteensa?
Entä Andy ja Katie? Tai ylipäätänsä jokin vanha pari.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu