Pizzerioita / ruokapaikkoja Hyllykalliolla?

Eli onkos tuolla Hyllykalliolla pizzerioita tai ruokapaikkoja ja mitä suosittelette/ ette suosittele?
5124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Konya on Hyva Ruoka

Äänestä

Sina Konya puhu hoono soome. Sina tehdä sinu oma mainos ;)

Äänestä

Löytyyhän noita:
Fooninki, Prisman bufee, EIkös siellä ole Rolls tai vastaava,
Essolta saa ruokaa??......

Äänestä

Prisman bufee on hyvä. Monipuolinen....

Äänestä

Prisman bufeen pizzapohjat vain on karmean makuisia. Kirpeän karvaita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


amandab. kirjoitti:

Eli onkos tuolla Hyllykalliolla pizzerioita tai ruokapaikkoja ja mitä suosittelette/ ette suosittele?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu