Ääni keskustalle

Ääni ropsahti keskustan naiselle. Samanmielisiä oli liikkeellä muitakin.
Nostetaan Lapuan äänestysprosenttia viimekertaisesta ja eikun äänestämään
491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Annettu jo ja keskustan laariin meni

Äänestä

Eikä mene laadiin,heidän laadi yksinkertaisesti täynnä itseänsä .

Äänestä

Ei tulisi mieleenkään, ja jos tulisi niin menisi heti pois.

Äänestä
  • jokainen ajatelkoon omilla aivoillaan, toivottavasti Lapuan parhaaksi. Tuleeko sinulle yleensä mitään mieleen??????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


varma valinta kirjoitti:

Ääni ropsahti keskustan naiselle. Samanmielisiä oli liikkeellä muitakin.
Nostetaan Lapuan äänestysprosenttia viimekertaisesta ja eikun äänestämään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu