Vihreiden maahanmuuttopoliittinen ohjelma

Työllistämissuunnitelma:
http://www.vihreat.fi/node/2261

(PS ja raha tulee seinästä...)
355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu kaapikaa vaan LISÄÄ EUn pohjasakkaa tänne, jotka ei mihinkään muuhunkaan EU maahan kelpaa! :) Eihän täällä vielä tarpeeksi ammuskella ja raiskaillakaan! :) ja se varsinkin on erityisen hyvä, kun noita paatuneimpia mamu-rikollisia ei saa edes KARKOTETTUA minnekään, niin saamme nauttia heidän ah niin mannermaisen elegantista seurastaan IKUISESTI! :) Ihanaa, Vihreät, IHANAA!!!

Äänestä

Käännän selkokielelle hörhöjen maahanmuuttopoliittisen ohjelman työllistämissuunnitelmineen.

_Terveisiäperseestä._ Siinä se, nyt ei kenenkään tarvitse avata epämääräistä linkkiä.

Äänestä

Hienosti käännetty ja kiteytetty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


De Gröna kirjoitti:

Työllistämissuunnitelma:
http://www.vihreat.fi/node/2261

(PS ja raha tulee seinästä...)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu