Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Musta tää koko homma

miehenä on ihan naurettavaa
siis kyllä ollaan kaus tultu
kuka ja mikä sai naisen rakkauden
osoitukselle lyötyä hintalapun
teki järjettömyyden määritelmän
kyseen alaiseksi.. Kaunein asia
mailmassa nainen ja rahalla jep jep
1059
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Naiset myöskin ostavat seksiä ulkomaanmatkoillaan ja useasti tuovat vielä toyboynsa Suomeen veronmaksajien piikkiin lojumaan. Et sellasta.

Äänestä
  • naisten seksimatkailu on n. 1 % luokkaa. Sitä paitsi ne harvat naiset, jotka seksimatkailevat ovat yksinäisiä ja leskiä. Se heille suotakoon.
    Tämä on tyypillinen kaljamahaisen ukkomiehen veruke prostujen höyläämiselle,
    Ja näitä ukkomiehiä on Suomessa satoja tuhansia.

    Nämä kiimasta ja pornosta seonneet ukkomiehet lyö paskaiseksi ja likaiseksi kaikki prostujen avulla. Kaikki on kaupan, kaikkea saa rahasta panna. Tämä on näiden
    Suomen mädättäjien motto.

    Äänestä

tultu. Prostut ja kaikki parisuhdearvot kumoavat ukkomiehethän ne tallaa
kaiken arvokkaan. Tekevät siitä likaisen kiimaista kauppatavaraa.
Media, internet ja nämä keskustelupalstat ruokkii ilmiötä antamalla
mainostaa kaikkia paskasivustoja .

Suomi on mätänemässä oikeasti. Kiitos prostujen ja kaikki perhe-ja parisuhdearvot
likaavien ja mitätöivien ukkomiesten.

Äänestä
  • Lakkaa nyt jo akka möykkäämästä. Mitä me voidaan, että sun äijäsi on höyläilemässä ihanaa, nuorta tsekitärtä. Pistät itsesi vaan kuntoon, niin josko tilanne korjaantuisi...D

    Äänestä

  • bodarimies kirjoitti:

    Lakkaa nyt jo akka möykkäämästä. Mitä me voidaan, että sun äijäsi on höyläilemässä ihanaa, nuorta tsekitärtä. Pistät itsesi vaan kuntoon, niin josko tilanne korjaantuisi...D

    että suomessa on miljoonia sellaisia miehiä, jotka ei koske prostuun pitkällä tikullakaan. Niitä miehiä kutsutaan ihmisiksi ja älykkäiksi sellaisiksi. Eivät ole apinan tasolla ja rottia.

    Äänestä

bodarimiehellä miehellä selvännäkijän lahjat? Vai mistä voit päätellä kirjoittajien sukupuolen ja ulkönäön. Pieleen meni. Hahhhaha. Ei tuollaiselle luuserille voi kuin nauraa. Bodarimies? hahhahhaha!!

Äänestä
  • Katkera akka olet, mutta jos teet kovan työn niin ehkä miehesi jättää ihanat tsekittäret rauhaan...työtä sinulla varmaan riittää, joten jätä roikkuminen täällä ja ala hommiin.

    Äänestä

ei varmaan tarvitse tehdä itsellesi mitään. Sinähän maksat prostulle siitä, että sitä ei haittaa sinun kaljamahasi eikä 15 minuutin paskalle haisevan hien maustama panosi.
Katos kun ei ole kaljamahaiselle rotalla muuta vaihtoehtoa.

Kyllä se sinullekkin vielä virteen loppu tulee. Ei ole kuin ajan kysymys milloin nämä paritetut tsekkiprostut pannaan ruotuun ja sitä kautta huorailevat perheenisät.

Isoveli valvoo.

Äänestä
  • Muista ottaa lääkkeesi hyvä rouva, että rauhoitut yöksi.

    Äänestä

  • Bodarimies kirjoitti:

    Muista ottaa lääkkeesi hyvä rouva, että rauhoitut yöksi.

    Ei lääkkeistä ole hyötyä. Nyt on meneillään parin kk:n pituinen ukkomieskausi, joka parin kk:n hiljaisuuden (hoito suljetulla?) jälkeen muuttuu taas muutaman kuukauden siansukuelin - huutelun jaksoksi.

    http://keskustelu.suomi24.fi/node/10984826#comment-57880154

    Näinhän tämä "avohoitoon" hylätyillä tapauksilla menee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


344 kirjoitti:

miehenä on ihan naurettavaa
siis kyllä ollaan kaus tultu
kuka ja mikä sai naisen rakkauden
osoitukselle lyötyä hintalapun
teki järjettömyyden määritelmän
kyseen alaiseksi.. Kaunein asia
mailmassa nainen ja rahalla jep jep

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu