Tunkki

Onko tämä hyvä tunkki? Aika halpa.

Mutta eihän tuolla saa nostettua montaakaan autoa kun vaan kaks tonnia?

Miten mun isän volvo 240?
5168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On hyvä. kahden tonnin tunkki nostaa vaikka koko henkiläauton, puhumattakaan mopoautostasi.

Äänestä

PIDÄ TUNKKIS !

Äänestä

pitäiskö sen tunkin montakin autoa nostaa samaan aikaan,aika harvinaista touhua,kyllä volvo nousee

Äänestä

koko auton paino tule kun yhden nurkan tai puolen kerrallaan nostaa. Tosi kätevä tuollainen pieni hallitunkki, mahtuu hyvin olemaan takakontissakin ja hintaa oli vain 15 €

Äänestä

Osta Hiacen tunkki, ei petä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sari. kirjoitti:

Onko tämä hyvä tunkki? Aika halpa.

Mutta eihän tuolla saa nostettua montaakaan autoa kun vaan kaks tonnia?

Miten mun isän volvo 240?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu