Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

JYP hoitaa silloin kun sitä ei enää pelaa

Pari kotiottelua tossa ehtikin tyrimään silloin oli betsit kehissä, nyt ei rahat pelissä ja heti murskaa vastustajansa maanrakoon.

Ehkä pitäisi pelata JYPiä aina kotiotteluissa yli maalin voittoa jos menee huti sit nostaa aina panosta niin kauan et osuu, vois olla aika hyvä idea, ainoo vaan et hidasta tuottoa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mullakin on saipa( 1), eikä näytä osuvan. kärpät on toinen joukkue, johon on mennyt monta riviä. viime pelissä kärpät ei myllytyksestä huolimatta saanut kiekkoa saipan maaliin kuin kerran ja 12 kertoiminen rivi meni siihen. tänään on taas kärpät lapulla, joten eiköhän pelicans tuu tasoihin, niin saadaan tänäänkin taas rivi kusemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Öörli kirjoitti:

Pari kotiottelua tossa ehtikin tyrimään silloin oli betsit kehissä, nyt ei rahat pelissä ja heti murskaa vastustajansa maanrakoon.

Ehkä pitäisi pelata JYPiä aina kotiotteluissa yli maalin voittoa jos menee huti sit nostaa aina panosta niin kauan et osuu, vois olla aika hyvä idea, ainoo vaan et hidasta tuottoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu