Persuilla puolta vähemmän äänestäjiä!

Kuin eduskuntavaaleissa!

Iso jytky sihahti pikku pieruksi!
488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pitäähän sitä p,askakasaa välillä pöyhiä!

Äänestä

ei nyt puolta, mutta lähemmäs 10% miinusta kuitenkin. tuli iso rytky!

Äänestä

Näin se juuri pitääkin mennä, kansa ei sortunut Populistisen Suomen -ponnettomaan politiikkaan. Kansa uskoo tekoja, ei tyhjiä puheita!

Kokoomus voittaa aina -hyvä näin!
Kysessä on Suomen poliittisen kentän suoraselkäisin puolue. Muut ovat joutavia kameleontteja, jotka vaihtavat poliittista suuntautumistaan aina sopivan paikan tullen.
Keskusta myös ansaitsee kunnioitusta -toiseksi rehellisimpänä puolueena.

Äänestä

Soin sössi täysin ...kaljafaareja ehdokkaina mm. Ilmajoella - hyi prkles

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pikku paukku vaan kirjoitti:

Kuin eduskuntavaaleissa!

Iso jytky sihahti pikku pieruksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu