Viuhahtajan tänään. Noin kello.13.30 Käppäili aivan rauhassa pitkin katua munasillaan.
Näittekö Mannerhekintiellä
???
7749
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Missä kaupungissa?
siellä on kuvakin susta??? Että munaa tekis mieli vai?
Satuitko kirjoittamaan viestin myös 10.7.04 "Kuka siellä Mannerheikintiellä". Erittäin hupaisaa.
Jos ei tuon kummempaa tehnyt, oli vielä ihan harmiton tyyppi. Lue lehdistä mitä siellä Helsingissä tapahtuu joka päivä. Tappoja. varkauksia, raiskauksia, ym.ta.
Raiskaajat, murhamiehet, rosvot ja ryövärit ovat normaali-ihmisiä. Nakuna kulkeva ihminen on pervo exhiipparirunkkari joka kyttää pusikoista kuola valuen kaikkea mikä liikkuu!! Lapset peittäkää silmänne tai pysykää poissa kadulta, kun tuo ihmispeto on irrallaan.
alkaa näemmä stadipelleillä häviämään ne viimeisetkin aivosolut.
On teillä nyt kivaa; Voitte porukalla munasillanne tappaa faaraomuurahaisia, ja matkustaa euroopan pienimmällä metrolla keskustan ulkopuolelle halailemaan puita. Mutta muistakaa;
Linttaan astutut buutsit täytyy olla, vaikka muuten ei pukeutuisikaan.
PS: en tule lomalle helsinkiin, eihän sitä tiedä minkä hyppykupan siellä saa.
Vielä sen verran: Lähden tästä juuri rantasaunaan saunomaan, ja taidanpa käydä uimassakin. Illalla syödään uistelemaani kalaa (järvitaimen, 4,5kg), jonka savustan. Lisäkkeeksi oman maan perunoita ja tilliä.
Kylläpä sitä nyt kerskutaan.
Älä muuten mene alasti uimaan!