Kilvenkiinnitys

Hei,

Mistä saa suomalaisen fin-kilven eurooppalaismallisen kiinnityskehyksen. Autoliikkeillä niitä on, mutta haluaisin blankon. Takana on valmiit reiät, mutta niihin käy vain isohkot ruuvit, joilla kiinnityskehys ensin kiinnitetään autoon.
2675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vaan autoliikkeestä kysymässä. Kyllä sieltä "blancojakin" saa. Omani ostin 8 eurolla. Jyväskylän volkkarimyynnistä.

Äänestä
  • Kiitos vinkistä.

    Käynpä kyselemässä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kilpi kirjoitti:

Hei,

Mistä saa suomalaisen fin-kilven eurooppalaismallisen kiinnityskehyksen. Autoliikkeillä niitä on, mutta haluaisin blankon. Takana on valmiit reiät, mutta niihin käy vain isohkot ruuvit, joilla kiinnityskehys ensin kiinnitetään autoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu