http://www.mtv3.fi/uutiset/rikos.shtml/2012/11/1646961/arvovenevarkaudet-piinaavat-paakaupunkiseutua---jarjestaytynyt-rikollisuus-takana
Paskaporukka ei pysty elättämään itseään muulla kuin rikoksilla.
Paskaporukka ei pysty elättämään itseään muulla kuin rikoksilla.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onko se nyt niin suuri rikos jos sellaiset vain vähän rosvot vievät sellaisilta tosi törkeiltä, oikeilta sikarosvoilta?
Eikö ne muuten pysty elättämään itseään?
Ovakko ne sellaista elinkelvotonta paskaporukkaa, epänormaaleja luusereita?
Ihmettelen ihan samaa. Eivätko kokoomuslaiset luuserit muuten pysty elättämään itseään kuin varastamalla muilta lakien avulla koska se on mahdolista kun kaikki maan rosvot heitä ovat äänestäneet. On selvää, että kun törkeät rikolliset kuten Vapaavuori ja Katainen ovat vallassa, alkaa maassa pikkuhiljaa tapahtua yhtäö jos toista. Myös vastaiskuja.
katainen on paska samoin kaikki muutkin vasemmistoloiset... rippumatta siitä mitä puoluetta se sattuu edustamaan...
Vasenkätiset.. Mitä niistä ?
Heikompiaines vaan yrittää tulla toimeen. ja jääkaapitkin ovat oikeistokätisille.
Kommarithan ovat olleet kautta aikojen varkaita ja murhaajia, himoitsevat lähimmäisen omaisuutta ja henkeä.
Jääkaapinoven kätisyyden pystyy muuten muuttamaan, että tämä komukalle tiedoksi.
Suomalaisrikolliset ovat yleensä persuja.
Miksi vankiloissa ja mielisairaaloissa kannatetaan komuja ja vasemmistoa?
Siksi, koska niiden asukkaat luulevat, että kommunistimaissa on kaikilla parempi palkka kuin Suomessa.
Ehkä sairain alotus, mitä koskaan olen tästä Suomi24:a lukenut. Häpeän nimettömän aloituksen laatineen puolesta, että on syntynyt, kosken tunne yhtäkään vasuria, joka ei ajaisi oikeuksia köyhille ja pienituloisille, enkä koskaan ole tuntenut. Hyypiö haukkuu nimettömästi solvaten tavallisia ihmisiä, jotka ei vietä aikaansa netissä ainakaan haukkumalla mitään. Jos sulla ei ole miljardien omaisuus, kuulut kommenttiesi perusteella poliisin haaviin, koska mä olen kyllästynyt siihen, että jos mä kolmikymppinen sanon äänestäväni vasemmistoliittoa tässä Suomi24:sa, saan itseni tappokehoituksia kaiken maailman mielisairaalapotilastason sekopäiltä tällaisilla moraalisesti sairailla nimettömillä tällaisilla Suomi24- palstoilla, vaikka itse olen täysin vilpitön kirjoittelussani ja asiallinen ja erittäin normaali.
Se kommunisteiksi syyttely ei ole vasureiden ongelma. V*ttu kun vaan perussivistys olisi kaikilla mänteillä 20- vuotiailla. Vasurit sun sosiaaliavustukset on maksaneet, ne jotka käyneet töissä ja ikänsä maksaneet veroja. Itse laittaisin mielisaraalaan jokaisen, joka kirjoittelee viha-avbauksia nettiin, jos saisin valita. Joku järki, että mistä syytellaan ja ketä! Tällä v*tun natsifoorumilla Suomi24 kun ei edes käy mitään solvaamiasi!
Itse en ainakaan alentuisi nimettömästi koskaan solvaamaan henkilöitä. Kärjistää saatan, mutta never never en olisi niin bimbo, että väittäisin viatto,ista mitään saastaa, kenestäkään, mistään.